Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 126Victòries · 34Taules · 73Derrotes · 19Estàndard · 126Ràpid · 0Blanques · 61Negres · 65
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 126 | 34 27,0% | 73 57,9% | 19 15,1% |
| Total · blanques | 61 | 21 34,4% | 30 49,2% | 10 16,4% |
| Total · negres | 65 | 13 20,0% | 43 66,2% | 9 13,9% |
| Estàndard | 126 | 34 27,0% | 73 57,9% | 19 15,1% |
| Estàndard · blanques | 61 | 21 34,4% | 30 49,2% | 10 16,4% |
| Estàndard · negres | 65 | 13 20,0% | 43 66,2% | 9 13,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
