Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 675Victòries · 326Taules · 92Derrotes · 257Estàndard · 368Ràpid · 307Blanques · 339Negres · 336
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 675 | 326 48,3% | 92 13,6% | 257 38,1% |
| Total · blanques | 339 | 170 50,2% | 44 13,0% | 125 36,9% |
| Total · negres | 336 | 156 46,4% | 48 14,3% | 132 39,3% |
| Estàndard | 368 | 174 47,3% | 66 17,9% | 128 34,8% |
| Estàndard · blanques | 182 | 84 46,2% | 33 18,1% | 65 35,7% |
| Estàndard · negres | 186 | 90 48,4% | 33 17,7% | 63 33,9% |
| Ràpid | 307 | 152 49,5% | 26 8,5% | 129 42,0% |
| Ràpid · blanques | 157 | 86 54,8% | 11 7,0% | 60 38,2% |
| Ràpid · negres | 150 | 66 44,0% | 15 10,0% | 69 46,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 669Victòries · 321Taules · 91Derrotes · 257Estàndard · 362Ràpid · 307Blanques · 336Negres · 333
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 669 | 321 48,0% | 91 13,6% | 257 38,4% |
| Total · blanques | 336 | 168 50,0% | 43 12,8% | 125 37,2% |
| Total · negres | 333 | 153 46,0% | 48 14,4% | 132 39,6% |
| Estàndard | 362 | 169 46,7% | 65 18,0% | 128 35,4% |
| Estàndard · blanques | 179 | 82 45,8% | 32 17,9% | 65 36,3% |
| Estàndard · negres | 183 | 87 47,5% | 33 18,0% | 63 34,4% |
| Ràpid | 307 | 152 49,5% | 26 8,5% | 129 42,0% |
| Ràpid · blanques | 157 | 86 54,8% | 11 7,0% | 60 38,2% |
| Ràpid · negres | 150 | 66 44,0% | 15 10,0% | 69 46,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 669Victòries · 321Taules · 91Derrotes · 257Estàndard · 362Ràpid · 307Blanques · 336Negres · 333
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 669 | 321 48,0% | 91 13,6% | 257 38,4% |
| Total · blanques | 336 | 168 50,0% | 43 12,8% | 125 37,2% |
| Total · negres | 333 | 153 46,0% | 48 14,4% | 132 39,6% |
| Estàndard | 362 | 169 46,7% | 65 18,0% | 128 35,4% |
| Estàndard · blanques | 179 | 82 45,8% | 32 17,9% | 65 36,3% |
| Estàndard · negres | 183 | 87 47,5% | 33 18,0% | 63 34,4% |
| Ràpid | 307 | 152 49,5% | 26 8,5% | 129 42,0% |
| Ràpid · blanques | 157 | 86 54,8% | 11 7,0% | 60 38,2% |
| Ràpid · negres | 150 | 66 44,0% | 15 10,0% | 69 46,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 669Victòries · 321Taules · 91Derrotes · 257Estàndard · 362Ràpid · 307Blanques · 336Negres · 333
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 669 | 321 48,0% | 91 13,6% | 257 38,4% |
| Total · blanques | 336 | 168 50,0% | 43 12,8% | 125 37,2% |
| Total · negres | 333 | 153 46,0% | 48 14,4% | 132 39,6% |
| Estàndard | 362 | 169 46,7% | 65 18,0% | 128 35,4% |
| Estàndard · blanques | 179 | 82 45,8% | 32 17,9% | 65 36,3% |
| Estàndard · negres | 183 | 87 47,5% | 33 18,0% | 63 34,4% |
| Ràpid | 307 | 152 49,5% | 26 8,5% | 129 42,0% |
| Ràpid · blanques | 157 | 86 54,8% | 11 7,0% | 60 38,2% |
| Ràpid · negres | 150 | 66 44,0% | 15 10,0% | 69 46,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 669Victòries · 321Taules · 91Derrotes · 257Estàndard · 362Ràpid · 307Blanques · 336Negres · 333
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 669 | 321 48,0% | 91 13,6% | 257 38,4% |
| Total · blanques | 336 | 168 50,0% | 43 12,8% | 125 37,2% |
| Total · negres | 333 | 153 46,0% | 48 14,4% | 132 39,6% |
| Estàndard | 362 | 169 46,7% | 65 18,0% | 128 35,4% |
| Estàndard · blanques | 179 | 82 45,8% | 32 17,9% | 65 36,3% |
| Estàndard · negres | 183 | 87 47,5% | 33 18,0% | 63 34,4% |
| Ràpid | 307 | 152 49,5% | 26 8,5% | 129 42,0% |
| Ràpid · blanques | 157 | 86 54,8% | 11 7,0% | 60 38,2% |
| Ràpid · negres | 150 | 66 44,0% | 15 10,0% | 69 46,0% |
