Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 36Victòries · 10Taules · 5Derrotes · 21Estàndard · 31Ràpid · 5Blanques · 19Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 10 27,8% | 5 13,9% | 21 58,3% |
| Total · blanques | 19 | 4 21,1% | 2 10,5% | 13 68,4% |
| Total · negres | 17 | 6 35,3% | 3 17,7% | 8 47,1% |
| Estàndard | 31 | 7 22,6% | 5 16,1% | 19 61,3% |
| Estàndard · blanques | 17 | 4 23,5% | 2 11,8% | 11 64,7% |
| Estàndard · negres | 14 | 3 21,4% | 3 21,4% | 8 57,1% |
| Ràpid | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 32Victòries · 10Taules · 4Derrotes · 18Estàndard · 27Ràpid · 5Blanques · 16Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 32 | 10 31,3% | 4 12,5% | 18 56,3% |
| Total · blanques | 16 | 4 25,0% | 2 12,5% | 10 62,5% |
| Total · negres | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Estàndard | 27 | 7 25,9% | 4 14,8% | 16 59,3% |
| Estàndard · blanques | 14 | 4 28,6% | 2 14,3% | 8 57,1% |
| Estàndard · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
| Ràpid | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 27Victòries · 7Taules · 4Derrotes · 16Estàndard · 27Ràpid · 0Blanques · 14Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 7 25,9% | 4 14,8% | 16 59,3% |
| Total · blanques | 14 | 4 28,6% | 2 14,3% | 8 57,1% |
| Total · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
| Estàndard | 27 | 7 25,9% | 4 14,8% | 16 59,3% |
| Estàndard · blanques | 14 | 4 28,6% | 2 14,3% | 8 57,1% |
| Estàndard · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 27Victòries · 7Taules · 4Derrotes · 16Estàndard · 27Ràpid · 0Blanques · 14Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 7 25,9% | 4 14,8% | 16 59,3% |
| Total · blanques | 14 | 4 28,6% | 2 14,3% | 8 57,1% |
| Total · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
| Estàndard | 27 | 7 25,9% | 4 14,8% | 16 59,3% |
| Estàndard · blanques | 14 | 4 28,6% | 2 14,3% | 8 57,1% |
| Estàndard · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 27Victòries · 7Taules · 4Derrotes · 16Estàndard · 27Ràpid · 0Blanques · 14Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 7 25,9% | 4 14,8% | 16 59,3% |
| Total · blanques | 14 | 4 28,6% | 2 14,3% | 8 57,1% |
| Total · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
| Estàndard | 27 | 7 25,9% | 4 14,8% | 16 59,3% |
| Estàndard · blanques | 14 | 4 28,6% | 2 14,3% | 8 57,1% |
| Estàndard · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
