Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 113Victòries · 49Taules · 24Derrotes · 40Estàndard · 113Ràpid · 0Blanques · 56Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 113 | 49 43,4% | 24 21,2% | 40 35,4% |
| Total · blanques | 56 | 20 35,7% | 14 25,0% | 22 39,3% |
| Total · negres | 57 | 29 50,9% | 10 17,5% | 18 31,6% |
| Estàndard | 113 | 49 43,4% | 24 21,2% | 40 35,4% |
| Estàndard · blanques | 56 | 20 35,7% | 14 25,0% | 22 39,3% |
| Estàndard · negres | 57 | 29 50,9% | 10 17,5% | 18 31,6% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
