Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 104Victòries · 47Taules · 22Derrotes · 35Estàndard · 104Ràpid · 0Blanques · 54Negres · 50
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 47 45,2% | 22 21,2% | 35 33,7% |
| Total · blanques | 54 | 24 44,4% | 14 25,9% | 16 29,6% |
| Total · negres | 50 | 23 46,0% | 8 16,0% | 19 38,0% |
| Estàndard | 104 | 47 45,2% | 22 21,2% | 35 33,7% |
| Estàndard · blanques | 54 | 24 44,4% | 14 25,9% | 16 29,6% |
| Estàndard · negres | 50 | 23 46,0% | 8 16,0% | 19 38,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
