Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 605Victòries · 305Taules · 80Derrotes · 220Estàndard · 199Ràpid · 406Blanques · 306Negres · 299
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 605 | 305 50,4% | 80 13,2% | 220 36,4% |
| Total · blanques | 306 | 158 51,6% | 46 15,0% | 102 33,3% |
| Total · negres | 299 | 147 49,2% | 34 11,4% | 118 39,5% |
| Estàndard | 199 | 106 53,3% | 36 18,1% | 57 28,6% |
| Estàndard · blanques | 102 | 51 50,0% | 23 22,6% | 28 27,5% |
| Estàndard · negres | 97 | 55 56,7% | 13 13,4% | 29 29,9% |
| Ràpid | 406 | 199 49,0% | 44 10,8% | 163 40,2% |
| Ràpid · blanques | 204 | 107 52,5% | 23 11,3% | 74 36,3% |
| Ràpid · negres | 202 | 92 45,5% | 21 10,4% | 89 44,1% |
Captura 2026-10-01
+13 partides des de 2026-09-01
Partides · 599Victòries · 302Taules · 79Derrotes · 218Estàndard · 193Ràpid · 406Blanques · 303Negres · 296
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 599 | 302 50,4% | 79 13,2% | 218 36,4% |
| Total · blanques | 303 | 157 51,8% | 45 14,9% | 101 33,3% |
| Total · negres | 296 | 145 49,0% | 34 11,5% | 117 39,5% |
| Estàndard | 193 | 103 53,4% | 35 18,1% | 55 28,5% |
| Estàndard · blanques | 99 | 50 50,5% | 22 22,2% | 27 27,3% |
| Estàndard · negres | 94 | 53 56,4% | 13 13,8% | 28 29,8% |
| Ràpid | 406 | 199 49,0% | 44 10,8% | 163 40,2% |
| Ràpid · blanques | 204 | 107 52,5% | 23 11,3% | 74 36,3% |
| Ràpid · negres | 202 | 92 45,5% | 21 10,4% | 89 44,1% |
Captura 2026-09-01
+24 partides des de 2026-08-01
Partides · 586Victòries · 295Taules · 78Derrotes · 213Estàndard · 193Ràpid · 393Blanques · 295Negres · 291
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 586 | 295 50,3% | 78 13,3% | 213 36,4% |
| Total · blanques | 295 | 153 51,9% | 44 14,9% | 98 33,2% |
| Total · negres | 291 | 142 48,8% | 34 11,7% | 115 39,5% |
| Estàndard | 193 | 103 53,4% | 35 18,1% | 55 28,5% |
| Estàndard · blanques | 99 | 50 50,5% | 22 22,2% | 27 27,3% |
| Estàndard · negres | 94 | 53 56,4% | 13 13,8% | 28 29,8% |
| Ràpid | 393 | 192 48,9% | 43 10,9% | 158 40,2% |
| Ràpid · blanques | 196 | 103 52,6% | 22 11,2% | 71 36,2% |
| Ràpid · negres | 197 | 89 45,2% | 21 10,7% | 87 44,2% |
Captura 2026-08-01
+25 partides des de 2026-07-01
Partides · 562Victòries · 280Taules · 74Derrotes · 208Estàndard · 177Ràpid · 385Blanques · 283Negres · 279
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 562 | 280 49,8% | 74 13,2% | 208 37,0% |
| Total · blanques | 283 | 145 51,2% | 42 14,8% | 96 33,9% |
| Total · negres | 279 | 135 48,4% | 32 11,5% | 112 40,1% |
| Estàndard | 177 | 93 52,5% | 31 17,5% | 53 29,9% |
| Estàndard · blanques | 91 | 45 49,5% | 20 22,0% | 26 28,6% |
| Estàndard · negres | 86 | 48 55,8% | 11 12,8% | 27 31,4% |
| Ràpid | 385 | 187 48,6% | 43 11,2% | 155 40,3% |
| Ràpid · blanques | 192 | 100 52,1% | 22 11,5% | 70 36,5% |
| Ràpid · negres | 193 | 87 45,1% | 21 10,9% | 85 44,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 537Victòries · 265Taules · 71Derrotes · 201Estàndard · 169Ràpid · 368Blanques · 270Negres · 267
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 537 | 265 49,4% | 71 13,2% | 201 37,4% |
| Total · blanques | 270 | 136 50,4% | 40 14,8% | 94 34,8% |
| Total · negres | 267 | 129 48,3% | 31 11,6% | 107 40,1% |
| Estàndard | 169 | 87 51,5% | 30 17,8% | 52 30,8% |
| Estàndard · blanques | 87 | 42 48,3% | 19 21,8% | 26 29,9% |
| Estàndard · negres | 82 | 45 54,9% | 11 13,4% | 26 31,7% |
| Ràpid | 368 | 178 48,4% | 41 11,1% | 149 40,5% |
| Ràpid · blanques | 183 | 94 51,4% | 21 11,5% | 68 37,2% |
| Ràpid · negres | 185 | 84 45,4% | 20 10,8% | 81 43,8% |
