Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+5 partides des de 2026-10-01
Partides · 211Victòries · 107Taules · 19Derrotes · 85Estàndard · 82Ràpid · 129Blanques · 106Negres · 105
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 211 | 107 50,7% | 19 9,0% | 85 40,3% |
| Total · blanques | 106 | 55 51,9% | 9 8,5% | 42 39,6% |
| Total · negres | 105 | 52 49,5% | 10 9,5% | 43 41,0% |
| Estàndard | 82 | 43 52,4% | 9 11,0% | 30 36,6% |
| Estàndard · blanques | 45 | 27 60,0% | 4 8,9% | 14 31,1% |
| Estàndard · negres | 37 | 16 43,2% | 5 13,5% | 16 43,2% |
| Ràpid | 129 | 64 49,6% | 10 7,8% | 55 42,6% |
| Ràpid · blanques | 61 | 28 45,9% | 5 8,2% | 28 45,9% |
| Ràpid · negres | 68 | 36 52,9% | 5 7,4% | 27 39,7% |
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 206Victòries · 105Taules · 19Derrotes · 82Estàndard · 77Ràpid · 129Blanques · 104Negres · 102
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 206 | 105 51,0% | 19 9,2% | 82 39,8% |
| Total · blanques | 104 | 53 51,0% | 9 8,7% | 42 40,4% |
| Total · negres | 102 | 52 51,0% | 10 9,8% | 40 39,2% |
| Estàndard | 77 | 41 53,3% | 9 11,7% | 27 35,1% |
| Estàndard · blanques | 43 | 25 58,1% | 4 9,3% | 14 32,6% |
| Estàndard · negres | 34 | 16 47,1% | 5 14,7% | 13 38,2% |
| Ràpid | 129 | 64 49,6% | 10 7,8% | 55 42,6% |
| Ràpid · blanques | 61 | 28 45,9% | 5 8,2% | 28 45,9% |
| Ràpid · negres | 68 | 36 52,9% | 5 7,4% | 27 39,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 199Victòries · 102Taules · 17Derrotes · 80Estàndard · 77Ràpid · 122Blanques · 101Negres · 98
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 199 | 102 51,3% | 17 8,5% | 80 40,2% |
| Total · blanques | 101 | 52 51,5% | 8 7,9% | 41 40,6% |
| Total · negres | 98 | 50 51,0% | 9 9,2% | 39 39,8% |
| Estàndard | 77 | 41 53,3% | 9 11,7% | 27 35,1% |
| Estàndard · blanques | 43 | 25 58,1% | 4 9,3% | 14 32,6% |
| Estàndard · negres | 34 | 16 47,1% | 5 14,7% | 13 38,2% |
| Ràpid | 122 | 61 50,0% | 8 6,6% | 53 43,4% |
| Ràpid · blanques | 58 | 27 46,6% | 4 6,9% | 27 46,6% |
| Ràpid · negres | 64 | 34 53,1% | 4 6,3% | 26 40,6% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 190Victòries · 96Taules · 17Derrotes · 77Estàndard · 68Ràpid · 122Blanques · 96Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 190 | 96 50,5% | 17 9,0% | 77 40,5% |
| Total · blanques | 96 | 47 49,0% | 8 8,3% | 41 42,7% |
| Total · negres | 94 | 49 52,1% | 9 9,6% | 36 38,3% |
| Estàndard | 68 | 35 51,5% | 9 13,2% | 24 35,3% |
| Estàndard · blanques | 38 | 20 52,6% | 4 10,5% | 14 36,8% |
| Estàndard · negres | 30 | 15 50,0% | 5 16,7% | 10 33,3% |
| Ràpid | 122 | 61 50,0% | 8 6,6% | 53 43,4% |
| Ràpid · blanques | 58 | 27 46,6% | 4 6,9% | 27 46,6% |
| Ràpid · negres | 64 | 34 53,1% | 4 6,3% | 26 40,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 181Victòries · 92Taules · 16Derrotes · 73Estàndard · 59Ràpid · 122Blanques · 91Negres · 90
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 181 | 92 50,8% | 16 8,8% | 73 40,3% |
| Total · blanques | 91 | 46 50,6% | 7 7,7% | 38 41,8% |
| Total · negres | 90 | 46 51,1% | 9 10,0% | 35 38,9% |
| Estàndard | 59 | 31 52,5% | 8 13,6% | 20 33,9% |
| Estàndard · blanques | 33 | 19 57,6% | 3 9,1% | 11 33,3% |
| Estàndard · negres | 26 | 12 46,2% | 5 19,2% | 9 34,6% |
| Ràpid | 122 | 61 50,0% | 8 6,6% | 53 43,4% |
| Ràpid · blanques | 58 | 27 46,6% | 4 6,9% | 27 46,6% |
| Ràpid · negres | 64 | 34 53,1% | 4 6,3% | 26 40,6% |
