Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 110Victòries · 41Taules · 27Derrotes · 42Estàndard · 110Ràpid · 0Blanques · 53Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 41 37,3% | 27 24,6% | 42 38,2% |
| Total · blanques | 53 | 24 45,3% | 16 30,2% | 13 24,5% |
| Total · negres | 57 | 17 29,8% | 11 19,3% | 29 50,9% |
| Estàndard | 110 | 41 37,3% | 27 24,6% | 42 38,2% |
| Estàndard · blanques | 53 | 24 45,3% | 16 30,2% | 13 24,5% |
| Estàndard · negres | 57 | 17 29,8% | 11 19,3% | 29 50,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
