Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+5 partides des de 2026-10-01
Partides · 334Victòries · 115Taules · 33Derrotes · 186Estàndard · 164Ràpid · 170Blanques · 164Negres · 170
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 334 | 115 34,4% | 33 9,9% | 186 55,7% |
| Total · blanques | 164 | 51 31,1% | 14 8,5% | 99 60,4% |
| Total · negres | 170 | 64 37,7% | 19 11,2% | 87 51,2% |
| Estàndard | 164 | 61 37,2% | 24 14,6% | 79 48,2% |
| Estàndard · blanques | 79 | 25 31,7% | 11 13,9% | 43 54,4% |
| Estàndard · negres | 85 | 36 42,4% | 13 15,3% | 36 42,4% |
| Ràpid | 170 | 54 31,8% | 9 5,3% | 107 62,9% |
| Ràpid · blanques | 85 | 26 30,6% | 3 3,5% | 56 65,9% |
| Ràpid · negres | 85 | 28 32,9% | 6 7,1% | 51 60,0% |
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 329Victòries · 113Taules · 33Derrotes · 183Estàndard · 159Ràpid · 170Blanques · 162Negres · 167
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 329 | 113 34,4% | 33 10,0% | 183 55,6% |
| Total · blanques | 162 | 51 31,5% | 14 8,6% | 97 59,9% |
| Total · negres | 167 | 62 37,1% | 19 11,4% | 86 51,5% |
| Estàndard | 159 | 59 37,1% | 24 15,1% | 76 47,8% |
| Estàndard · blanques | 77 | 25 32,5% | 11 14,3% | 41 53,3% |
| Estàndard · negres | 82 | 34 41,5% | 13 15,9% | 35 42,7% |
| Ràpid | 170 | 54 31,8% | 9 5,3% | 107 62,9% |
| Ràpid · blanques | 85 | 26 30,6% | 3 3,5% | 56 65,9% |
| Ràpid · negres | 85 | 28 32,9% | 6 7,1% | 51 60,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 324Victòries · 111Taules · 33Derrotes · 180Estàndard · 159Ràpid · 165Blanques · 159Negres · 165
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 324 | 111 34,3% | 33 10,2% | 180 55,6% |
| Total · blanques | 159 | 50 31,5% | 14 8,8% | 95 59,8% |
| Total · negres | 165 | 61 37,0% | 19 11,5% | 85 51,5% |
| Estàndard | 159 | 59 37,1% | 24 15,1% | 76 47,8% |
| Estàndard · blanques | 77 | 25 32,5% | 11 14,3% | 41 53,3% |
| Estàndard · negres | 82 | 34 41,5% | 13 15,9% | 35 42,7% |
| Ràpid | 165 | 52 31,5% | 9 5,5% | 104 63,0% |
| Ràpid · blanques | 82 | 25 30,5% | 3 3,7% | 54 65,9% |
| Ràpid · negres | 83 | 27 32,5% | 6 7,2% | 50 60,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 324Victòries · 111Taules · 33Derrotes · 180Estàndard · 159Ràpid · 165Blanques · 159Negres · 165
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 324 | 111 34,3% | 33 10,2% | 180 55,6% |
| Total · blanques | 159 | 50 31,5% | 14 8,8% | 95 59,8% |
| Total · negres | 165 | 61 37,0% | 19 11,5% | 85 51,5% |
| Estàndard | 159 | 59 37,1% | 24 15,1% | 76 47,8% |
| Estàndard · blanques | 77 | 25 32,5% | 11 14,3% | 41 53,3% |
| Estàndard · negres | 82 | 34 41,5% | 13 15,9% | 35 42,7% |
| Ràpid | 165 | 52 31,5% | 9 5,5% | 104 63,0% |
| Ràpid · blanques | 82 | 25 30,5% | 3 3,7% | 54 65,9% |
| Ràpid · negres | 83 | 27 32,5% | 6 7,2% | 50 60,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 324Victòries · 111Taules · 33Derrotes · 180Estàndard · 159Ràpid · 165Blanques · 159Negres · 165
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 324 | 111 34,3% | 33 10,2% | 180 55,6% |
| Total · blanques | 159 | 50 31,5% | 14 8,8% | 95 59,8% |
| Total · negres | 165 | 61 37,0% | 19 11,5% | 85 51,5% |
| Estàndard | 159 | 59 37,1% | 24 15,1% | 76 47,8% |
| Estàndard · blanques | 77 | 25 32,5% | 11 14,3% | 41 53,3% |
| Estàndard · negres | 82 | 34 41,5% | 13 15,9% | 35 42,7% |
| Ràpid | 165 | 52 31,5% | 9 5,5% | 104 63,0% |
| Ràpid · blanques | 82 | 25 30,5% | 3 3,7% | 54 65,9% |
| Ràpid · negres | 83 | 27 32,5% | 6 7,2% | 50 60,2% |
