Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 125Victòries · 50Taules · 9Derrotes · 66Estàndard · 75Ràpid · 50Blanques · 61Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 125 | 50 40,0% | 9 7,2% | 66 52,8% |
| Total · blanques | 61 | 25 41,0% | 4 6,6% | 32 52,5% |
| Total · negres | 64 | 25 39,1% | 5 7,8% | 34 53,1% |
| Estàndard | 75 | 29 38,7% | 7 9,3% | 39 52,0% |
| Estàndard · blanques | 35 | 14 40,0% | 4 11,4% | 17 48,6% |
| Estàndard · negres | 40 | 15 37,5% | 3 7,5% | 22 55,0% |
| Ràpid | 50 | 21 42,0% | 2 4,0% | 27 54,0% |
| Ràpid · blanques | 26 | 11 42,3% | 0 0,0% | 15 57,7% |
| Ràpid · negres | 24 | 10 41,7% | 2 8,3% | 12 50,0% |
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 119Victòries · 47Taules · 9Derrotes · 63Estàndard · 69Ràpid · 50Blanques · 58Negres · 61
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 47 39,5% | 9 7,6% | 63 52,9% |
| Total · blanques | 58 | 23 39,7% | 4 6,9% | 31 53,5% |
| Total · negres | 61 | 24 39,3% | 5 8,2% | 32 52,5% |
| Estàndard | 69 | 26 37,7% | 7 10,1% | 36 52,2% |
| Estàndard · blanques | 32 | 12 37,5% | 4 12,5% | 16 50,0% |
| Estàndard · negres | 37 | 14 37,8% | 3 8,1% | 20 54,1% |
| Ràpid | 50 | 21 42,0% | 2 4,0% | 27 54,0% |
| Ràpid · blanques | 26 | 11 42,3% | 0 0,0% | 15 57,7% |
| Ràpid · negres | 24 | 10 41,7% | 2 8,3% | 12 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 113Victòries · 45Taules · 9Derrotes · 59Estàndard · 69Ràpid · 44Blanques · 55Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 113 | 45 39,8% | 9 8,0% | 59 52,2% |
| Total · blanques | 55 | 22 40,0% | 4 7,3% | 29 52,7% |
| Total · negres | 58 | 23 39,7% | 5 8,6% | 30 51,7% |
| Estàndard | 69 | 26 37,7% | 7 10,1% | 36 52,2% |
| Estàndard · blanques | 32 | 12 37,5% | 4 12,5% | 16 50,0% |
| Estàndard · negres | 37 | 14 37,8% | 3 8,1% | 20 54,1% |
| Ràpid | 44 | 19 43,2% | 2 4,6% | 23 52,3% |
| Ràpid · blanques | 23 | 10 43,5% | 0 0,0% | 13 56,5% |
| Ràpid · negres | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 113Victòries · 45Taules · 9Derrotes · 59Estàndard · 69Ràpid · 44Blanques · 55Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 113 | 45 39,8% | 9 8,0% | 59 52,2% |
| Total · blanques | 55 | 22 40,0% | 4 7,3% | 29 52,7% |
| Total · negres | 58 | 23 39,7% | 5 8,6% | 30 51,7% |
| Estàndard | 69 | 26 37,7% | 7 10,1% | 36 52,2% |
| Estàndard · blanques | 32 | 12 37,5% | 4 12,5% | 16 50,0% |
| Estàndard · negres | 37 | 14 37,8% | 3 8,1% | 20 54,1% |
| Ràpid | 44 | 19 43,2% | 2 4,6% | 23 52,3% |
| Ràpid · blanques | 23 | 10 43,5% | 0 0,0% | 13 56,5% |
| Ràpid · negres | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 113Victòries · 45Taules · 9Derrotes · 59Estàndard · 69Ràpid · 44Blanques · 55Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 113 | 45 39,8% | 9 8,0% | 59 52,2% |
| Total · blanques | 55 | 22 40,0% | 4 7,3% | 29 52,7% |
| Total · negres | 58 | 23 39,7% | 5 8,6% | 30 51,7% |
| Estàndard | 69 | 26 37,7% | 7 10,1% | 36 52,2% |
| Estàndard · blanques | 32 | 12 37,5% | 4 12,5% | 16 50,0% |
| Estàndard · negres | 37 | 14 37,8% | 3 8,1% | 20 54,1% |
| Ràpid | 44 | 19 43,2% | 2 4,6% | 23 52,3% |
| Ràpid · blanques | 23 | 10 43,5% | 0 0,0% | 13 56,5% |
| Ràpid · negres | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
