Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 172Victòries · 91Taules · 16Derrotes · 65Estàndard · 90Ràpid · 82Blanques · 88Negres · 84
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 172 | 91 52,9% | 16 9,3% | 65 37,8% |
| Total · blanques | 88 | 47 53,4% | 8 9,1% | 33 37,5% |
| Total · negres | 84 | 44 52,4% | 8 9,5% | 32 38,1% |
| Estàndard | 90 | 54 60,0% | 10 11,1% | 26 28,9% |
| Estàndard · blanques | 47 | 29 61,7% | 4 8,5% | 14 29,8% |
| Estàndard · negres | 43 | 25 58,1% | 6 14,0% | 12 27,9% |
| Ràpid | 82 | 37 45,1% | 6 7,3% | 39 47,6% |
| Ràpid · blanques | 41 | 18 43,9% | 4 9,8% | 19 46,3% |
| Ràpid · negres | 41 | 19 46,3% | 2 4,9% | 20 48,8% |
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 166Victòries · 87Taules · 15Derrotes · 64Estàndard · 84Ràpid · 82Blanques · 84Negres · 82
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 166 | 87 52,4% | 15 9,0% | 64 38,6% |
| Total · blanques | 84 | 44 52,4% | 7 8,3% | 33 39,3% |
| Total · negres | 82 | 43 52,4% | 8 9,8% | 31 37,8% |
| Estàndard | 84 | 50 59,5% | 9 10,7% | 25 29,8% |
| Estàndard · blanques | 43 | 26 60,5% | 3 7,0% | 14 32,6% |
| Estàndard · negres | 41 | 24 58,5% | 6 14,6% | 11 26,8% |
| Ràpid | 82 | 37 45,1% | 6 7,3% | 39 47,6% |
| Ràpid · blanques | 41 | 18 43,9% | 4 9,8% | 19 46,3% |
| Ràpid · negres | 41 | 19 46,3% | 2 4,9% | 20 48,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 159Victòries · 84Taules · 14Derrotes · 61Estàndard · 84Ràpid · 75Blanques · 81Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 159 | 84 52,8% | 14 8,8% | 61 38,4% |
| Total · blanques | 81 | 43 53,1% | 7 8,6% | 31 38,3% |
| Total · negres | 78 | 41 52,6% | 7 9,0% | 30 38,5% |
| Estàndard | 84 | 50 59,5% | 9 10,7% | 25 29,8% |
| Estàndard · blanques | 43 | 26 60,5% | 3 7,0% | 14 32,6% |
| Estàndard · negres | 41 | 24 58,5% | 6 14,6% | 11 26,8% |
| Ràpid | 75 | 34 45,3% | 5 6,7% | 36 48,0% |
| Ràpid · blanques | 38 | 17 44,7% | 4 10,5% | 17 44,7% |
| Ràpid · negres | 37 | 17 46,0% | 1 2,7% | 19 51,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 159Victòries · 84Taules · 14Derrotes · 61Estàndard · 84Ràpid · 75Blanques · 81Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 159 | 84 52,8% | 14 8,8% | 61 38,4% |
| Total · blanques | 81 | 43 53,1% | 7 8,6% | 31 38,3% |
| Total · negres | 78 | 41 52,6% | 7 9,0% | 30 38,5% |
| Estàndard | 84 | 50 59,5% | 9 10,7% | 25 29,8% |
| Estàndard · blanques | 43 | 26 60,5% | 3 7,0% | 14 32,6% |
| Estàndard · negres | 41 | 24 58,5% | 6 14,6% | 11 26,8% |
| Ràpid | 75 | 34 45,3% | 5 6,7% | 36 48,0% |
| Ràpid · blanques | 38 | 17 44,7% | 4 10,5% | 17 44,7% |
| Ràpid · negres | 37 | 17 46,0% | 1 2,7% | 19 51,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 159Victòries · 84Taules · 14Derrotes · 61Estàndard · 84Ràpid · 75Blanques · 81Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 159 | 84 52,8% | 14 8,8% | 61 38,4% |
| Total · blanques | 81 | 43 53,1% | 7 8,6% | 31 38,3% |
| Total · negres | 78 | 41 52,6% | 7 9,0% | 30 38,5% |
| Estàndard | 84 | 50 59,5% | 9 10,7% | 25 29,8% |
| Estàndard · blanques | 43 | 26 60,5% | 3 7,0% | 14 32,6% |
| Estàndard · negres | 41 | 24 58,5% | 6 14,6% | 11 26,8% |
| Ràpid | 75 | 34 45,3% | 5 6,7% | 36 48,0% |
| Ràpid · blanques | 38 | 17 44,7% | 4 10,5% | 17 44,7% |
| Ràpid · negres | 37 | 17 46,0% | 1 2,7% | 19 51,4% |
