Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 163Victòries · 65Taules · 36Derrotes · 62Estàndard · 163Ràpid · 0Blanques · 83Negres · 80
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 163 | 65 39,9% | 36 22,1% | 62 38,0% |
| Total · blanques | 83 | 32 38,6% | 21 25,3% | 30 36,1% |
| Total · negres | 80 | 33 41,3% | 15 18,8% | 32 40,0% |
| Estàndard | 163 | 65 39,9% | 36 22,1% | 62 38,0% |
| Estàndard · blanques | 83 | 32 38,6% | 21 25,3% | 30 36,1% |
| Estàndard · negres | 80 | 33 41,3% | 15 18,8% | 32 40,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
