Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+5 partides des de 2026-10-01
Partides · 283Victòries · 120Taules · 27Derrotes · 136Estàndard · 213Ràpid · 70Blanques · 140Negres · 143
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 283 | 120 42,4% | 27 9,5% | 136 48,1% |
| Total · blanques | 140 | 62 44,3% | 13 9,3% | 65 46,4% |
| Total · negres | 143 | 58 40,6% | 14 9,8% | 71 49,7% |
| Estàndard | 213 | 89 41,8% | 18 8,5% | 106 49,8% |
| Estàndard · blanques | 105 | 47 44,8% | 10 9,5% | 48 45,7% |
| Estàndard · negres | 108 | 42 38,9% | 8 7,4% | 58 53,7% |
| Ràpid | 70 | 31 44,3% | 9 12,9% | 30 42,9% |
| Ràpid · blanques | 35 | 15 42,9% | 3 8,6% | 17 48,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 16 45,7% | 6 17,1% | 13 37,1% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 278Victòries · 118Taules · 26Derrotes · 134Estàndard · 208Ràpid · 70Blanques · 137Negres · 141
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 278 | 118 42,5% | 26 9,4% | 134 48,2% |
| Total · blanques | 137 | 60 43,8% | 13 9,5% | 64 46,7% |
| Total · negres | 141 | 58 41,1% | 13 9,2% | 70 49,7% |
| Estàndard | 208 | 87 41,8% | 17 8,2% | 104 50,0% |
| Estàndard · blanques | 102 | 45 44,1% | 10 9,8% | 47 46,1% |
| Estàndard · negres | 106 | 42 39,6% | 7 6,6% | 57 53,8% |
| Ràpid | 70 | 31 44,3% | 9 12,9% | 30 42,9% |
| Ràpid · blanques | 35 | 15 42,9% | 3 8,6% | 17 48,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 16 45,7% | 6 17,1% | 13 37,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 278Victòries · 118Taules · 26Derrotes · 134Estàndard · 208Ràpid · 70Blanques · 137Negres · 141
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 278 | 118 42,5% | 26 9,4% | 134 48,2% |
| Total · blanques | 137 | 60 43,8% | 13 9,5% | 64 46,7% |
| Total · negres | 141 | 58 41,1% | 13 9,2% | 70 49,7% |
| Estàndard | 208 | 87 41,8% | 17 8,2% | 104 50,0% |
| Estàndard · blanques | 102 | 45 44,1% | 10 9,8% | 47 46,1% |
| Estàndard · negres | 106 | 42 39,6% | 7 6,6% | 57 53,8% |
| Ràpid | 70 | 31 44,3% | 9 12,9% | 30 42,9% |
| Ràpid · blanques | 35 | 15 42,9% | 3 8,6% | 17 48,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 16 45,7% | 6 17,1% | 13 37,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 278Victòries · 118Taules · 26Derrotes · 134Estàndard · 208Ràpid · 70Blanques · 137Negres · 141
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 278 | 118 42,5% | 26 9,4% | 134 48,2% |
| Total · blanques | 137 | 60 43,8% | 13 9,5% | 64 46,7% |
| Total · negres | 141 | 58 41,1% | 13 9,2% | 70 49,7% |
| Estàndard | 208 | 87 41,8% | 17 8,2% | 104 50,0% |
| Estàndard · blanques | 102 | 45 44,1% | 10 9,8% | 47 46,1% |
| Estàndard · negres | 106 | 42 39,6% | 7 6,6% | 57 53,8% |
| Ràpid | 70 | 31 44,3% | 9 12,9% | 30 42,9% |
| Ràpid · blanques | 35 | 15 42,9% | 3 8,6% | 17 48,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 16 45,7% | 6 17,1% | 13 37,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 278Victòries · 118Taules · 26Derrotes · 134Estàndard · 208Ràpid · 70Blanques · 137Negres · 141
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 278 | 118 42,5% | 26 9,4% | 134 48,2% |
| Total · blanques | 137 | 60 43,8% | 13 9,5% | 64 46,7% |
| Total · negres | 141 | 58 41,1% | 13 9,2% | 70 49,7% |
| Estàndard | 208 | 87 41,8% | 17 8,2% | 104 50,0% |
| Estàndard · blanques | 102 | 45 44,1% | 10 9,8% | 47 46,1% |
| Estàndard · negres | 106 | 42 39,6% | 7 6,6% | 57 53,8% |
| Ràpid | 70 | 31 44,3% | 9 12,9% | 30 42,9% |
| Ràpid · blanques | 35 | 15 42,9% | 3 8,6% | 17 48,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 16 45,7% | 6 17,1% | 13 37,1% |
