Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 601Victòries · 249Taules · 113Derrotes · 239Estàndard · 215Ràpid · 386Blanques · 305Negres · 296
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 601 | 249 41,4% | 113 18,8% | 239 39,8% |
| Total · blanques | 305 | 135 44,3% | 58 19,0% | 112 36,7% |
| Total · negres | 296 | 114 38,5% | 55 18,6% | 127 42,9% |
| Estàndard | 215 | 83 38,6% | 60 27,9% | 72 33,5% |
| Estàndard · blanques | 109 | 44 40,4% | 29 26,6% | 36 33,0% |
| Estàndard · negres | 106 | 39 36,8% | 31 29,3% | 36 34,0% |
| Ràpid | 386 | 166 43,0% | 53 13,7% | 167 43,3% |
| Ràpid · blanques | 196 | 91 46,4% | 29 14,8% | 76 38,8% |
| Ràpid · negres | 190 | 75 39,5% | 24 12,6% | 91 47,9% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 597Victòries · 248Taules · 111Derrotes · 238Estàndard · 211Ràpid · 386Blanques · 303Negres · 294
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 597 | 248 41,5% | 111 18,6% | 238 39,9% |
| Total · blanques | 303 | 135 44,6% | 57 18,8% | 111 36,6% |
| Total · negres | 294 | 113 38,4% | 54 18,4% | 127 43,2% |
| Estàndard | 211 | 82 38,9% | 58 27,5% | 71 33,7% |
| Estàndard · blanques | 107 | 44 41,1% | 28 26,2% | 35 32,7% |
| Estàndard · negres | 104 | 38 36,5% | 30 28,9% | 36 34,6% |
| Ràpid | 386 | 166 43,0% | 53 13,7% | 167 43,3% |
| Ràpid · blanques | 196 | 91 46,4% | 29 14,8% | 76 38,8% |
| Ràpid · negres | 190 | 75 39,5% | 24 12,6% | 91 47,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 597Victòries · 248Taules · 111Derrotes · 238Estàndard · 211Ràpid · 386Blanques · 303Negres · 294
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 597 | 248 41,5% | 111 18,6% | 238 39,9% |
| Total · blanques | 303 | 135 44,6% | 57 18,8% | 111 36,6% |
| Total · negres | 294 | 113 38,4% | 54 18,4% | 127 43,2% |
| Estàndard | 211 | 82 38,9% | 58 27,5% | 71 33,7% |
| Estàndard · blanques | 107 | 44 41,1% | 28 26,2% | 35 32,7% |
| Estàndard · negres | 104 | 38 36,5% | 30 28,9% | 36 34,6% |
| Ràpid | 386 | 166 43,0% | 53 13,7% | 167 43,3% |
| Ràpid · blanques | 196 | 91 46,4% | 29 14,8% | 76 38,8% |
| Ràpid · negres | 190 | 75 39,5% | 24 12,6% | 91 47,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 597Victòries · 248Taules · 111Derrotes · 238Estàndard · 211Ràpid · 386Blanques · 303Negres · 294
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 597 | 248 41,5% | 111 18,6% | 238 39,9% |
| Total · blanques | 303 | 135 44,6% | 57 18,8% | 111 36,6% |
| Total · negres | 294 | 113 38,4% | 54 18,4% | 127 43,2% |
| Estàndard | 211 | 82 38,9% | 58 27,5% | 71 33,7% |
| Estàndard · blanques | 107 | 44 41,1% | 28 26,2% | 35 32,7% |
| Estàndard · negres | 104 | 38 36,5% | 30 28,9% | 36 34,6% |
| Ràpid | 386 | 166 43,0% | 53 13,7% | 167 43,3% |
| Ràpid · blanques | 196 | 91 46,4% | 29 14,8% | 76 38,8% |
| Ràpid · negres | 190 | 75 39,5% | 24 12,6% | 91 47,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 597Victòries · 248Taules · 111Derrotes · 238Estàndard · 211Ràpid · 386Blanques · 303Negres · 294
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 597 | 248 41,5% | 111 18,6% | 238 39,9% |
| Total · blanques | 303 | 135 44,6% | 57 18,8% | 111 36,6% |
| Total · negres | 294 | 113 38,4% | 54 18,4% | 127 43,2% |
| Estàndard | 211 | 82 38,9% | 58 27,5% | 71 33,7% |
| Estàndard · blanques | 107 | 44 41,1% | 28 26,2% | 35 32,7% |
| Estàndard · negres | 104 | 38 36,5% | 30 28,9% | 36 34,6% |
| Ràpid | 386 | 166 43,0% | 53 13,7% | 167 43,3% |
| Ràpid · blanques | 196 | 91 46,4% | 29 14,8% | 76 38,8% |
| Ràpid · negres | 190 | 75 39,5% | 24 12,6% | 91 47,9% |
