Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 303Victòries · 140Taules · 48Derrotes · 115Estàndard · 201Ràpid · 102Blanques · 145Negres · 158
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 303 | 140 46,2% | 48 15,8% | 115 38,0% |
| Total · blanques | 145 | 71 49,0% | 26 17,9% | 48 33,1% |
| Total · negres | 158 | 69 43,7% | 22 13,9% | 67 42,4% |
| Estàndard | 201 | 91 45,3% | 42 20,9% | 68 33,8% |
| Estàndard · blanques | 98 | 48 49,0% | 22 22,5% | 28 28,6% |
| Estàndard · negres | 103 | 43 41,8% | 20 19,4% | 40 38,8% |
| Ràpid | 102 | 49 48,0% | 6 5,9% | 47 46,1% |
| Ràpid · blanques | 47 | 23 48,9% | 4 8,5% | 20 42,6% |
| Ràpid · negres | 55 | 26 47,3% | 2 3,6% | 27 49,1% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 297Victòries · 139Taules · 45Derrotes · 113Estàndard · 195Ràpid · 102Blanques · 142Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 297 | 139 46,8% | 45 15,2% | 113 38,1% |
| Total · blanques | 142 | 71 50,0% | 24 16,9% | 47 33,1% |
| Total · negres | 155 | 68 43,9% | 21 13,6% | 66 42,6% |
| Estàndard | 195 | 90 46,2% | 39 20,0% | 66 33,9% |
| Estàndard · blanques | 95 | 48 50,5% | 20 21,1% | 27 28,4% |
| Estàndard · negres | 100 | 42 42,0% | 19 19,0% | 39 39,0% |
| Ràpid | 102 | 49 48,0% | 6 5,9% | 47 46,1% |
| Ràpid · blanques | 47 | 23 48,9% | 4 8,5% | 20 42,6% |
| Ràpid · negres | 55 | 26 47,3% | 2 3,6% | 27 49,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 297Victòries · 139Taules · 45Derrotes · 113Estàndard · 195Ràpid · 102Blanques · 142Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 297 | 139 46,8% | 45 15,2% | 113 38,1% |
| Total · blanques | 142 | 71 50,0% | 24 16,9% | 47 33,1% |
| Total · negres | 155 | 68 43,9% | 21 13,6% | 66 42,6% |
| Estàndard | 195 | 90 46,2% | 39 20,0% | 66 33,9% |
| Estàndard · blanques | 95 | 48 50,5% | 20 21,1% | 27 28,4% |
| Estàndard · negres | 100 | 42 42,0% | 19 19,0% | 39 39,0% |
| Ràpid | 102 | 49 48,0% | 6 5,9% | 47 46,1% |
| Ràpid · blanques | 47 | 23 48,9% | 4 8,5% | 20 42,6% |
| Ràpid · negres | 55 | 26 47,3% | 2 3,6% | 27 49,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 297Victòries · 139Taules · 45Derrotes · 113Estàndard · 195Ràpid · 102Blanques · 142Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 297 | 139 46,8% | 45 15,2% | 113 38,1% |
| Total · blanques | 142 | 71 50,0% | 24 16,9% | 47 33,1% |
| Total · negres | 155 | 68 43,9% | 21 13,6% | 66 42,6% |
| Estàndard | 195 | 90 46,2% | 39 20,0% | 66 33,9% |
| Estàndard · blanques | 95 | 48 50,5% | 20 21,1% | 27 28,4% |
| Estàndard · negres | 100 | 42 42,0% | 19 19,0% | 39 39,0% |
| Ràpid | 102 | 49 48,0% | 6 5,9% | 47 46,1% |
| Ràpid · blanques | 47 | 23 48,9% | 4 8,5% | 20 42,6% |
| Ràpid · negres | 55 | 26 47,3% | 2 3,6% | 27 49,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 297Victòries · 139Taules · 45Derrotes · 113Estàndard · 195Ràpid · 102Blanques · 142Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 297 | 139 46,8% | 45 15,2% | 113 38,1% |
| Total · blanques | 142 | 71 50,0% | 24 16,9% | 47 33,1% |
| Total · negres | 155 | 68 43,9% | 21 13,6% | 66 42,6% |
| Estàndard | 195 | 90 46,2% | 39 20,0% | 66 33,9% |
| Estàndard · blanques | 95 | 48 50,5% | 20 21,1% | 27 28,4% |
| Estàndard · negres | 100 | 42 42,0% | 19 19,0% | 39 39,0% |
| Ràpid | 102 | 49 48,0% | 6 5,9% | 47 46,1% |
| Ràpid · blanques | 47 | 23 48,9% | 4 8,5% | 20 42,6% |
| Ràpid · negres | 55 | 26 47,3% | 2 3,6% | 27 49,1% |
