Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 52Victòries · 27Taules · 1Derrotes · 24Estàndard · 38Ràpid · 14Blanques · 26Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 52 | 27 51,9% | 1 1,9% | 24 46,2% |
| Total · blanques | 26 | 10 38,5% | 1 3,9% | 15 57,7% |
| Total · negres | 26 | 17 65,4% | 0 0,0% | 9 34,6% |
| Estàndard | 38 | 20 52,6% | 1 2,6% | 17 44,7% |
| Estàndard · blanques | 19 | 6 31,6% | 1 5,3% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 19 | 14 73,7% | 0 0,0% | 5 26,3% |
| Ràpid | 14 | 7 50,0% | 0 0,0% | 7 50,0% |
| Ràpid · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 46Victòries · 23Taules · 1Derrotes · 22Estàndard · 32Ràpid · 14Blanques · 23Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 46 | 23 50,0% | 1 2,2% | 22 47,8% |
| Total · blanques | 23 | 8 34,8% | 1 4,4% | 14 60,9% |
| Total · negres | 23 | 15 65,2% | 0 0,0% | 8 34,8% |
| Estàndard | 32 | 16 50,0% | 1 3,1% | 15 46,9% |
| Estàndard · blanques | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Estàndard · negres | 16 | 12 75,0% | 0 0,0% | 4 25,0% |
| Ràpid | 14 | 7 50,0% | 0 0,0% | 7 50,0% |
| Ràpid · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 46Victòries · 23Taules · 1Derrotes · 22Estàndard · 32Ràpid · 14Blanques · 23Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 46 | 23 50,0% | 1 2,2% | 22 47,8% |
| Total · blanques | 23 | 8 34,8% | 1 4,4% | 14 60,9% |
| Total · negres | 23 | 15 65,2% | 0 0,0% | 8 34,8% |
| Estàndard | 32 | 16 50,0% | 1 3,1% | 15 46,9% |
| Estàndard · blanques | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Estàndard · negres | 16 | 12 75,0% | 0 0,0% | 4 25,0% |
| Ràpid | 14 | 7 50,0% | 0 0,0% | 7 50,0% |
| Ràpid · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 46Victòries · 23Taules · 1Derrotes · 22Estàndard · 32Ràpid · 14Blanques · 23Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 46 | 23 50,0% | 1 2,2% | 22 47,8% |
| Total · blanques | 23 | 8 34,8% | 1 4,4% | 14 60,9% |
| Total · negres | 23 | 15 65,2% | 0 0,0% | 8 34,8% |
| Estàndard | 32 | 16 50,0% | 1 3,1% | 15 46,9% |
| Estàndard · blanques | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Estàndard · negres | 16 | 12 75,0% | 0 0,0% | 4 25,0% |
| Ràpid | 14 | 7 50,0% | 0 0,0% | 7 50,0% |
| Ràpid · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 46Victòries · 23Taules · 1Derrotes · 22Estàndard · 32Ràpid · 14Blanques · 23Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 46 | 23 50,0% | 1 2,2% | 22 47,8% |
| Total · blanques | 23 | 8 34,8% | 1 4,4% | 14 60,9% |
| Total · negres | 23 | 15 65,2% | 0 0,0% | 8 34,8% |
| Estàndard | 32 | 16 50,0% | 1 3,1% | 15 46,9% |
| Estàndard · blanques | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Estàndard · negres | 16 | 12 75,0% | 0 0,0% | 4 25,0% |
| Ràpid | 14 | 7 50,0% | 0 0,0% | 7 50,0% |
| Ràpid · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
