Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+1 partides des de 2026-10-01
Partides · 494Victòries · 209Taules · 146Derrotes · 139Estàndard · 341Ràpid · 153Blanques · 248Negres · 246
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 494 | 209 42,3% | 146 29,6% | 139 28,1% |
| Total · blanques | 248 | 120 48,4% | 69 27,8% | 59 23,8% |
| Total · negres | 246 | 89 36,2% | 77 31,3% | 80 32,5% |
| Estàndard | 341 | 115 33,7% | 126 37,0% | 100 29,3% |
| Estàndard · blanques | 171 | 70 40,9% | 63 36,8% | 38 22,2% |
| Estàndard · negres | 170 | 45 26,5% | 63 37,1% | 62 36,5% |
| Ràpid | 153 | 94 61,4% | 20 13,1% | 39 25,5% |
| Ràpid · blanques | 77 | 50 64,9% | 6 7,8% | 21 27,3% |
| Ràpid · negres | 76 | 44 57,9% | 14 18,4% | 18 23,7% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 493Victòries · 209Taules · 145Derrotes · 139Estàndard · 340Ràpid · 153Blanques · 247Negres · 246
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 493 | 209 42,4% | 145 29,4% | 139 28,2% |
| Total · blanques | 247 | 120 48,6% | 68 27,5% | 59 23,9% |
| Total · negres | 246 | 89 36,2% | 77 31,3% | 80 32,5% |
| Estàndard | 340 | 115 33,8% | 125 36,8% | 100 29,4% |
| Estàndard · blanques | 170 | 70 41,2% | 62 36,5% | 38 22,4% |
| Estàndard · negres | 170 | 45 26,5% | 63 37,1% | 62 36,5% |
| Ràpid | 153 | 94 61,4% | 20 13,1% | 39 25,5% |
| Ràpid · blanques | 77 | 50 64,9% | 6 7,8% | 21 27,3% |
| Ràpid · negres | 76 | 44 57,9% | 14 18,4% | 18 23,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 493Victòries · 209Taules · 145Derrotes · 139Estàndard · 340Ràpid · 153Blanques · 247Negres · 246
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 493 | 209 42,4% | 145 29,4% | 139 28,2% |
| Total · blanques | 247 | 120 48,6% | 68 27,5% | 59 23,9% |
| Total · negres | 246 | 89 36,2% | 77 31,3% | 80 32,5% |
| Estàndard | 340 | 115 33,8% | 125 36,8% | 100 29,4% |
| Estàndard · blanques | 170 | 70 41,2% | 62 36,5% | 38 22,4% |
| Estàndard · negres | 170 | 45 26,5% | 63 37,1% | 62 36,5% |
| Ràpid | 153 | 94 61,4% | 20 13,1% | 39 25,5% |
| Ràpid · blanques | 77 | 50 64,9% | 6 7,8% | 21 27,3% |
| Ràpid · negres | 76 | 44 57,9% | 14 18,4% | 18 23,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 493Victòries · 209Taules · 145Derrotes · 139Estàndard · 340Ràpid · 153Blanques · 247Negres · 246
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 493 | 209 42,4% | 145 29,4% | 139 28,2% |
| Total · blanques | 247 | 120 48,6% | 68 27,5% | 59 23,9% |
| Total · negres | 246 | 89 36,2% | 77 31,3% | 80 32,5% |
| Estàndard | 340 | 115 33,8% | 125 36,8% | 100 29,4% |
| Estàndard · blanques | 170 | 70 41,2% | 62 36,5% | 38 22,4% |
| Estàndard · negres | 170 | 45 26,5% | 63 37,1% | 62 36,5% |
| Ràpid | 153 | 94 61,4% | 20 13,1% | 39 25,5% |
| Ràpid · blanques | 77 | 50 64,9% | 6 7,8% | 21 27,3% |
| Ràpid · negres | 76 | 44 57,9% | 14 18,4% | 18 23,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 493Victòries · 209Taules · 145Derrotes · 139Estàndard · 340Ràpid · 153Blanques · 247Negres · 246
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 493 | 209 42,4% | 145 29,4% | 139 28,2% |
| Total · blanques | 247 | 120 48,6% | 68 27,5% | 59 23,9% |
| Total · negres | 246 | 89 36,2% | 77 31,3% | 80 32,5% |
| Estàndard | 340 | 115 33,8% | 125 36,8% | 100 29,4% |
| Estàndard · blanques | 170 | 70 41,2% | 62 36,5% | 38 22,4% |
| Estàndard · negres | 170 | 45 26,5% | 63 37,1% | 62 36,5% |
| Ràpid | 153 | 94 61,4% | 20 13,1% | 39 25,5% |
| Ràpid · blanques | 77 | 50 64,9% | 6 7,8% | 21 27,3% |
| Ràpid · negres | 76 | 44 57,9% | 14 18,4% | 18 23,7% |
