Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 90Victòries · 31Taules · 2Derrotes · 57Estàndard · 50Ràpid · 40Blanques · 47Negres · 43
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 90 | 31 34,4% | 2 2,2% | 57 63,3% |
| Total · blanques | 47 | 17 36,2% | 2 4,3% | 28 59,6% |
| Total · negres | 43 | 14 32,6% | 0 0,0% | 29 67,4% |
| Estàndard | 50 | 16 32,0% | 0 0,0% | 34 68,0% |
| Estàndard · blanques | 26 | 10 38,5% | 0 0,0% | 16 61,5% |
| Estàndard · negres | 24 | 6 25,0% | 0 0,0% | 18 75,0% |
| Ràpid | 40 | 15 37,5% | 2 5,0% | 23 57,5% |
| Ràpid · blanques | 21 | 7 33,3% | 2 9,5% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 84Victòries · 27Taules · 2Derrotes · 55Estàndard · 44Ràpid · 40Blanques · 44Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 84 | 27 32,1% | 2 2,4% | 55 65,5% |
| Total · blanques | 44 | 14 31,8% | 2 4,6% | 28 63,6% |
| Total · negres | 40 | 13 32,5% | 0 0,0% | 27 67,5% |
| Estàndard | 44 | 12 27,3% | 0 0,0% | 32 72,7% |
| Estàndard · blanques | 23 | 7 30,4% | 0 0,0% | 16 69,6% |
| Estàndard · negres | 21 | 5 23,8% | 0 0,0% | 16 76,2% |
| Ràpid | 40 | 15 37,5% | 2 5,0% | 23 57,5% |
| Ràpid · blanques | 21 | 7 33,3% | 2 9,5% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 78Victòries · 25Taules · 2Derrotes · 51Estàndard · 44Ràpid · 34Blanques · 41Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 78 | 25 32,1% | 2 2,6% | 51 65,4% |
| Total · blanques | 41 | 12 29,3% | 2 4,9% | 27 65,9% |
| Total · negres | 37 | 13 35,1% | 0 0,0% | 24 64,9% |
| Estàndard | 44 | 12 27,3% | 0 0,0% | 32 72,7% |
| Estàndard · blanques | 23 | 7 30,4% | 0 0,0% | 16 69,6% |
| Estàndard · negres | 21 | 5 23,8% | 0 0,0% | 16 76,2% |
| Ràpid | 34 | 13 38,2% | 2 5,9% | 19 55,9% |
| Ràpid · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Ràpid · negres | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 78Victòries · 25Taules · 2Derrotes · 51Estàndard · 44Ràpid · 34Blanques · 41Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 78 | 25 32,1% | 2 2,6% | 51 65,4% |
| Total · blanques | 41 | 12 29,3% | 2 4,9% | 27 65,9% |
| Total · negres | 37 | 13 35,1% | 0 0,0% | 24 64,9% |
| Estàndard | 44 | 12 27,3% | 0 0,0% | 32 72,7% |
| Estàndard · blanques | 23 | 7 30,4% | 0 0,0% | 16 69,6% |
| Estàndard · negres | 21 | 5 23,8% | 0 0,0% | 16 76,2% |
| Ràpid | 34 | 13 38,2% | 2 5,9% | 19 55,9% |
| Ràpid · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Ràpid · negres | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 78Victòries · 25Taules · 2Derrotes · 51Estàndard · 44Ràpid · 34Blanques · 41Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 78 | 25 32,1% | 2 2,6% | 51 65,4% |
| Total · blanques | 41 | 12 29,3% | 2 4,9% | 27 65,9% |
| Total · negres | 37 | 13 35,1% | 0 0,0% | 24 64,9% |
| Estàndard | 44 | 12 27,3% | 0 0,0% | 32 72,7% |
| Estàndard · blanques | 23 | 7 30,4% | 0 0,0% | 16 69,6% |
| Estàndard · negres | 21 | 5 23,8% | 0 0,0% | 16 76,2% |
| Ràpid | 34 | 13 38,2% | 2 5,9% | 19 55,9% |
| Ràpid · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Ràpid · negres | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
