Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 301Victòries · 150Taules · 44Derrotes · 107Estàndard · 227Ràpid · 74Blanques · 147Negres · 154
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 301 | 150 49,8% | 44 14,6% | 107 35,6% |
| Total · blanques | 147 | 72 49,0% | 25 17,0% | 50 34,0% |
| Total · negres | 154 | 78 50,7% | 19 12,3% | 57 37,0% |
| Estàndard | 227 | 110 48,5% | 32 14,1% | 85 37,4% |
| Estàndard · blanques | 113 | 56 49,6% | 17 15,0% | 40 35,4% |
| Estàndard · negres | 114 | 54 47,4% | 15 13,2% | 45 39,5% |
| Ràpid | 74 | 40 54,1% | 12 16,2% | 22 29,7% |
| Ràpid · blanques | 34 | 16 47,1% | 8 23,5% | 10 29,4% |
| Ràpid · negres | 40 | 24 60,0% | 4 10,0% | 12 30,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 297Victòries · 149Taules · 43Derrotes · 105Estàndard · 223Ràpid · 74Blanques · 146Negres · 151
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 297 | 149 50,2% | 43 14,5% | 105 35,4% |
| Total · blanques | 146 | 72 49,3% | 24 16,4% | 50 34,3% |
| Total · negres | 151 | 77 51,0% | 19 12,6% | 55 36,4% |
| Estàndard | 223 | 109 48,9% | 31 13,9% | 83 37,2% |
| Estàndard · blanques | 112 | 56 50,0% | 16 14,3% | 40 35,7% |
| Estàndard · negres | 111 | 53 47,8% | 15 13,5% | 43 38,7% |
| Ràpid | 74 | 40 54,1% | 12 16,2% | 22 29,7% |
| Ràpid · blanques | 34 | 16 47,1% | 8 23,5% | 10 29,4% |
| Ràpid · negres | 40 | 24 60,0% | 4 10,0% | 12 30,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 297Victòries · 149Taules · 43Derrotes · 105Estàndard · 223Ràpid · 74Blanques · 146Negres · 151
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 297 | 149 50,2% | 43 14,5% | 105 35,4% |
| Total · blanques | 146 | 72 49,3% | 24 16,4% | 50 34,3% |
| Total · negres | 151 | 77 51,0% | 19 12,6% | 55 36,4% |
| Estàndard | 223 | 109 48,9% | 31 13,9% | 83 37,2% |
| Estàndard · blanques | 112 | 56 50,0% | 16 14,3% | 40 35,7% |
| Estàndard · negres | 111 | 53 47,8% | 15 13,5% | 43 38,7% |
| Ràpid | 74 | 40 54,1% | 12 16,2% | 22 29,7% |
| Ràpid · blanques | 34 | 16 47,1% | 8 23,5% | 10 29,4% |
| Ràpid · negres | 40 | 24 60,0% | 4 10,0% | 12 30,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 297Victòries · 149Taules · 43Derrotes · 105Estàndard · 223Ràpid · 74Blanques · 146Negres · 151
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 297 | 149 50,2% | 43 14,5% | 105 35,4% |
| Total · blanques | 146 | 72 49,3% | 24 16,4% | 50 34,3% |
| Total · negres | 151 | 77 51,0% | 19 12,6% | 55 36,4% |
| Estàndard | 223 | 109 48,9% | 31 13,9% | 83 37,2% |
| Estàndard · blanques | 112 | 56 50,0% | 16 14,3% | 40 35,7% |
| Estàndard · negres | 111 | 53 47,8% | 15 13,5% | 43 38,7% |
| Ràpid | 74 | 40 54,1% | 12 16,2% | 22 29,7% |
| Ràpid · blanques | 34 | 16 47,1% | 8 23,5% | 10 29,4% |
| Ràpid · negres | 40 | 24 60,0% | 4 10,0% | 12 30,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 297Victòries · 149Taules · 43Derrotes · 105Estàndard · 223Ràpid · 74Blanques · 146Negres · 151
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 297 | 149 50,2% | 43 14,5% | 105 35,4% |
| Total · blanques | 146 | 72 49,3% | 24 16,4% | 50 34,3% |
| Total · negres | 151 | 77 51,0% | 19 12,6% | 55 36,4% |
| Estàndard | 223 | 109 48,9% | 31 13,9% | 83 37,2% |
| Estàndard · blanques | 112 | 56 50,0% | 16 14,3% | 40 35,7% |
| Estàndard · negres | 111 | 53 47,8% | 15 13,5% | 43 38,7% |
| Ràpid | 74 | 40 54,1% | 12 16,2% | 22 29,7% |
| Ràpid · blanques | 34 | 16 47,1% | 8 23,5% | 10 29,4% |
| Ràpid · negres | 40 | 24 60,0% | 4 10,0% | 12 30,0% |
