Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 99Victòries · 31Taules · 32Derrotes · 36Estàndard · 88Ràpid · 11Blanques · 46Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 99 | 31 31,3% | 32 32,3% | 36 36,4% |
| Total · blanques | 46 | 14 30,4% | 11 23,9% | 21 45,7% |
| Total · negres | 53 | 17 32,1% | 21 39,6% | 15 28,3% |
| Estàndard | 88 | 27 30,7% | 30 34,1% | 31 35,2% |
| Estàndard · blanques | 41 | 12 29,3% | 11 26,8% | 18 43,9% |
| Estàndard · negres | 47 | 15 31,9% | 19 40,4% | 13 27,7% |
| Ràpid | 11 | 4 36,4% | 2 18,2% | 5 45,5% |
| Ràpid · blanques | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 2 33,3% | 2 33,3% | 2 33,3% |
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 99Victòries · 31Taules · 32Derrotes · 36Estàndard · 88Ràpid · 11Blanques · 46Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 99 | 31 31,3% | 32 32,3% | 36 36,4% |
| Total · blanques | 46 | 14 30,4% | 11 23,9% | 21 45,7% |
| Total · negres | 53 | 17 32,1% | 21 39,6% | 15 28,3% |
| Estàndard | 88 | 27 30,7% | 30 34,1% | 31 35,2% |
| Estàndard · blanques | 41 | 12 29,3% | 11 26,8% | 18 43,9% |
| Estàndard · negres | 47 | 15 31,9% | 19 40,4% | 13 27,7% |
| Ràpid | 11 | 4 36,4% | 2 18,2% | 5 45,5% |
| Ràpid · blanques | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 2 33,3% | 2 33,3% | 2 33,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 91Victòries · 28Taules · 30Derrotes · 33Estàndard · 88Ràpid · 3Blanques · 42Negres · 49
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 91 | 28 30,8% | 30 33,0% | 33 36,3% |
| Total · blanques | 42 | 12 28,6% | 11 26,2% | 19 45,2% |
| Total · negres | 49 | 16 32,7% | 19 38,8% | 14 28,6% |
| Estàndard | 88 | 27 30,7% | 30 34,1% | 31 35,2% |
| Estàndard · blanques | 41 | 12 29,3% | 11 26,8% | 18 43,9% |
| Estàndard · negres | 47 | 15 31,9% | 19 40,4% | 13 27,7% |
| Ràpid | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 91Victòries · 28Taules · 30Derrotes · 33Estàndard · 88Ràpid · 3Blanques · 42Negres · 49
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 91 | 28 30,8% | 30 33,0% | 33 36,3% |
| Total · blanques | 42 | 12 28,6% | 11 26,2% | 19 45,2% |
| Total · negres | 49 | 16 32,7% | 19 38,8% | 14 28,6% |
| Estàndard | 88 | 27 30,7% | 30 34,1% | 31 35,2% |
| Estàndard · blanques | 41 | 12 29,3% | 11 26,8% | 18 43,9% |
| Estàndard · negres | 47 | 15 31,9% | 19 40,4% | 13 27,7% |
| Ràpid | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 91Victòries · 28Taules · 30Derrotes · 33Estàndard · 88Ràpid · 3Blanques · 42Negres · 49
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 91 | 28 30,8% | 30 33,0% | 33 36,3% |
| Total · blanques | 42 | 12 28,6% | 11 26,2% | 19 45,2% |
| Total · negres | 49 | 16 32,7% | 19 38,8% | 14 28,6% |
| Estàndard | 88 | 27 30,7% | 30 34,1% | 31 35,2% |
| Estàndard · blanques | 41 | 12 29,3% | 11 26,8% | 18 43,9% |
| Estàndard · negres | 47 | 15 31,9% | 19 40,4% | 13 27,7% |
| Ràpid | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
