Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 195Victòries · 89Taules · 28Derrotes · 78Estàndard · 195Ràpid · 0Blanques · 94Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 195 | 89 45,6% | 28 14,4% | 78 40,0% |
| Total · blanques | 94 | 46 48,9% | 16 17,0% | 32 34,0% |
| Total · negres | 101 | 43 42,6% | 12 11,9% | 46 45,5% |
| Estàndard | 195 | 89 45,6% | 28 14,4% | 78 40,0% |
| Estàndard · blanques | 94 | 46 48,9% | 16 17,0% | 32 34,0% |
| Estàndard · negres | 101 | 43 42,6% | 12 11,9% | 46 45,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
