Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+5 partides des de 2026-10-01
Partides · 345Victòries · 171Taules · 48Derrotes · 126Estàndard · 185Ràpid · 160Blanques · 174Negres · 171
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 345 | 171 49,6% | 48 13,9% | 126 36,5% |
| Total · blanques | 174 | 102 58,6% | 16 9,2% | 56 32,2% |
| Total · negres | 171 | 69 40,4% | 32 18,7% | 70 40,9% |
| Estàndard | 185 | 89 48,1% | 36 19,5% | 60 32,4% |
| Estàndard · blanques | 95 | 56 59,0% | 12 12,6% | 27 28,4% |
| Estàndard · negres | 90 | 33 36,7% | 24 26,7% | 33 36,7% |
| Ràpid | 160 | 82 51,3% | 12 7,5% | 66 41,3% |
| Ràpid · blanques | 79 | 46 58,2% | 4 5,1% | 29 36,7% |
| Ràpid · negres | 81 | 36 44,4% | 8 9,9% | 37 45,7% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 340Victòries · 169Taules · 47Derrotes · 124Estàndard · 180Ràpid · 160Blanques · 172Negres · 168
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 340 | 169 49,7% | 47 13,8% | 124 36,5% |
| Total · blanques | 172 | 101 58,7% | 15 8,7% | 56 32,6% |
| Total · negres | 168 | 68 40,5% | 32 19,1% | 68 40,5% |
| Estàndard | 180 | 87 48,3% | 35 19,4% | 58 32,2% |
| Estàndard · blanques | 93 | 55 59,1% | 11 11,8% | 27 29,0% |
| Estàndard · negres | 87 | 32 36,8% | 24 27,6% | 31 35,6% |
| Ràpid | 160 | 82 51,3% | 12 7,5% | 66 41,3% |
| Ràpid · blanques | 79 | 46 58,2% | 4 5,1% | 29 36,7% |
| Ràpid · negres | 81 | 36 44,4% | 8 9,9% | 37 45,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 340Victòries · 169Taules · 47Derrotes · 124Estàndard · 180Ràpid · 160Blanques · 172Negres · 168
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 340 | 169 49,7% | 47 13,8% | 124 36,5% |
| Total · blanques | 172 | 101 58,7% | 15 8,7% | 56 32,6% |
| Total · negres | 168 | 68 40,5% | 32 19,1% | 68 40,5% |
| Estàndard | 180 | 87 48,3% | 35 19,4% | 58 32,2% |
| Estàndard · blanques | 93 | 55 59,1% | 11 11,8% | 27 29,0% |
| Estàndard · negres | 87 | 32 36,8% | 24 27,6% | 31 35,6% |
| Ràpid | 160 | 82 51,3% | 12 7,5% | 66 41,3% |
| Ràpid · blanques | 79 | 46 58,2% | 4 5,1% | 29 36,7% |
| Ràpid · negres | 81 | 36 44,4% | 8 9,9% | 37 45,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 340Victòries · 169Taules · 47Derrotes · 124Estàndard · 180Ràpid · 160Blanques · 172Negres · 168
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 340 | 169 49,7% | 47 13,8% | 124 36,5% |
| Total · blanques | 172 | 101 58,7% | 15 8,7% | 56 32,6% |
| Total · negres | 168 | 68 40,5% | 32 19,1% | 68 40,5% |
| Estàndard | 180 | 87 48,3% | 35 19,4% | 58 32,2% |
| Estàndard · blanques | 93 | 55 59,1% | 11 11,8% | 27 29,0% |
| Estàndard · negres | 87 | 32 36,8% | 24 27,6% | 31 35,6% |
| Ràpid | 160 | 82 51,3% | 12 7,5% | 66 41,3% |
| Ràpid · blanques | 79 | 46 58,2% | 4 5,1% | 29 36,7% |
| Ràpid · negres | 81 | 36 44,4% | 8 9,9% | 37 45,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 340Victòries · 169Taules · 47Derrotes · 124Estàndard · 180Ràpid · 160Blanques · 172Negres · 168
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 340 | 169 49,7% | 47 13,8% | 124 36,5% |
| Total · blanques | 172 | 101 58,7% | 15 8,7% | 56 32,6% |
| Total · negres | 168 | 68 40,5% | 32 19,1% | 68 40,5% |
| Estàndard | 180 | 87 48,3% | 35 19,4% | 58 32,2% |
| Estàndard · blanques | 93 | 55 59,1% | 11 11,8% | 27 29,0% |
| Estàndard · negres | 87 | 32 36,8% | 24 27,6% | 31 35,6% |
| Ràpid | 160 | 82 51,3% | 12 7,5% | 66 41,3% |
| Ràpid · blanques | 79 | 46 58,2% | 4 5,1% | 29 36,7% |
| Ràpid · negres | 81 | 36 44,4% | 8 9,9% | 37 45,7% |
