Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 43Victòries · 22Taules · 1Derrotes · 20Estàndard · 26Ràpid · 17Blanques · 21Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 43 | 22 51,2% | 1 2,3% | 20 46,5% |
| Total · blanques | 21 | 13 61,9% | 1 4,8% | 7 33,3% |
| Total · negres | 22 | 9 40,9% | 0 0,0% | 13 59,1% |
| Estàndard | 26 | 11 42,3% | 1 3,9% | 14 53,9% |
| Estàndard · blanques | 12 | 8 66,7% | 1 8,3% | 3 25,0% |
| Estàndard · negres | 14 | 3 21,4% | 0 0,0% | 11 78,6% |
| Ràpid | 17 | 11 64,7% | 0 0,0% | 6 35,3% |
| Ràpid · blanques | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Ràpid · negres | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 39Victòries · 22Taules · 0Derrotes · 17Estàndard · 22Ràpid · 17Blanques · 20Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 39 | 22 56,4% | 0 0,0% | 17 43,6% |
| Total · blanques | 20 | 13 65,0% | 0 0,0% | 7 35,0% |
| Total · negres | 19 | 9 47,4% | 0 0,0% | 10 52,6% |
| Estàndard | 22 | 11 50,0% | 0 0,0% | 11 50,0% |
| Estàndard · blanques | 11 | 8 72,7% | 0 0,0% | 3 27,3% |
| Estàndard · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid | 17 | 11 64,7% | 0 0,0% | 6 35,3% |
| Ràpid · blanques | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Ràpid · negres | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 39Victòries · 22Taules · 0Derrotes · 17Estàndard · 22Ràpid · 17Blanques · 20Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 39 | 22 56,4% | 0 0,0% | 17 43,6% |
| Total · blanques | 20 | 13 65,0% | 0 0,0% | 7 35,0% |
| Total · negres | 19 | 9 47,4% | 0 0,0% | 10 52,6% |
| Estàndard | 22 | 11 50,0% | 0 0,0% | 11 50,0% |
| Estàndard · blanques | 11 | 8 72,7% | 0 0,0% | 3 27,3% |
| Estàndard · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid | 17 | 11 64,7% | 0 0,0% | 6 35,3% |
| Ràpid · blanques | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Ràpid · negres | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 39Victòries · 22Taules · 0Derrotes · 17Estàndard · 22Ràpid · 17Blanques · 20Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 39 | 22 56,4% | 0 0,0% | 17 43,6% |
| Total · blanques | 20 | 13 65,0% | 0 0,0% | 7 35,0% |
| Total · negres | 19 | 9 47,4% | 0 0,0% | 10 52,6% |
| Estàndard | 22 | 11 50,0% | 0 0,0% | 11 50,0% |
| Estàndard · blanques | 11 | 8 72,7% | 0 0,0% | 3 27,3% |
| Estàndard · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid | 17 | 11 64,7% | 0 0,0% | 6 35,3% |
| Ràpid · blanques | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Ràpid · negres | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 39Victòries · 22Taules · 0Derrotes · 17Estàndard · 22Ràpid · 17Blanques · 20Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 39 | 22 56,4% | 0 0,0% | 17 43,6% |
| Total · blanques | 20 | 13 65,0% | 0 0,0% | 7 35,0% |
| Total · negres | 19 | 9 47,4% | 0 0,0% | 10 52,6% |
| Estàndard | 22 | 11 50,0% | 0 0,0% | 11 50,0% |
| Estàndard · blanques | 11 | 8 72,7% | 0 0,0% | 3 27,3% |
| Estàndard · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Ràpid | 17 | 11 64,7% | 0 0,0% | 6 35,3% |
| Ràpid · blanques | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Ràpid · negres | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
