Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 412Victòries · 153Taules · 57Derrotes · 202Estàndard · 177Ràpid · 235Blanques · 208Negres · 204
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 412 | 153 37,1% | 57 13,8% | 202 49,0% |
| Total · blanques | 208 | 80 38,5% | 23 11,1% | 105 50,5% |
| Total · negres | 204 | 73 35,8% | 34 16,7% | 97 47,6% |
| Estàndard | 177 | 58 32,8% | 35 19,8% | 84 47,5% |
| Estàndard · blanques | 91 | 30 33,0% | 17 18,7% | 44 48,4% |
| Estàndard · negres | 86 | 28 32,6% | 18 20,9% | 40 46,5% |
| Ràpid | 235 | 95 40,4% | 22 9,4% | 118 50,2% |
| Ràpid · blanques | 117 | 50 42,7% | 6 5,1% | 61 52,1% |
| Ràpid · negres | 118 | 45 38,1% | 16 13,6% | 57 48,3% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 406Victòries · 152Taules · 56Derrotes · 198Estàndard · 171Ràpid · 235Blanques · 204Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 406 | 152 37,4% | 56 13,8% | 198 48,8% |
| Total · blanques | 204 | 79 38,7% | 23 11,3% | 102 50,0% |
| Total · negres | 202 | 73 36,1% | 33 16,3% | 96 47,5% |
| Estàndard | 171 | 57 33,3% | 34 19,9% | 80 46,8% |
| Estàndard · blanques | 87 | 29 33,3% | 17 19,5% | 41 47,1% |
| Estàndard · negres | 84 | 28 33,3% | 17 20,2% | 39 46,4% |
| Ràpid | 235 | 95 40,4% | 22 9,4% | 118 50,2% |
| Ràpid · blanques | 117 | 50 42,7% | 6 5,1% | 61 52,1% |
| Ràpid · negres | 118 | 45 38,1% | 16 13,6% | 57 48,3% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 406Victòries · 152Taules · 56Derrotes · 198Estàndard · 171Ràpid · 235Blanques · 204Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 406 | 152 37,4% | 56 13,8% | 198 48,8% |
| Total · blanques | 204 | 79 38,7% | 23 11,3% | 102 50,0% |
| Total · negres | 202 | 73 36,1% | 33 16,3% | 96 47,5% |
| Estàndard | 171 | 57 33,3% | 34 19,9% | 80 46,8% |
| Estàndard · blanques | 87 | 29 33,3% | 17 19,5% | 41 47,1% |
| Estàndard · negres | 84 | 28 33,3% | 17 20,2% | 39 46,4% |
| Ràpid | 235 | 95 40,4% | 22 9,4% | 118 50,2% |
| Ràpid · blanques | 117 | 50 42,7% | 6 5,1% | 61 52,1% |
| Ràpid · negres | 118 | 45 38,1% | 16 13,6% | 57 48,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 389Victòries · 146Taules · 55Derrotes · 188Estàndard · 171Ràpid · 218Blanques · 196Negres · 193
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 389 | 146 37,5% | 55 14,1% | 188 48,3% |
| Total · blanques | 196 | 75 38,3% | 23 11,7% | 98 50,0% |
| Total · negres | 193 | 71 36,8% | 32 16,6% | 90 46,6% |
| Estàndard | 171 | 57 33,3% | 34 19,9% | 80 46,8% |
| Estàndard · blanques | 87 | 29 33,3% | 17 19,5% | 41 47,1% |
| Estàndard · negres | 84 | 28 33,3% | 17 20,2% | 39 46,4% |
| Ràpid | 218 | 89 40,8% | 21 9,6% | 108 49,5% |
| Ràpid · blanques | 109 | 46 42,2% | 6 5,5% | 57 52,3% |
| Ràpid · negres | 109 | 43 39,5% | 15 13,8% | 51 46,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 389Victòries · 146Taules · 55Derrotes · 188Estàndard · 171Ràpid · 218Blanques · 196Negres · 193
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 389 | 146 37,5% | 55 14,1% | 188 48,3% |
| Total · blanques | 196 | 75 38,3% | 23 11,7% | 98 50,0% |
| Total · negres | 193 | 71 36,8% | 32 16,6% | 90 46,6% |
| Estàndard | 171 | 57 33,3% | 34 19,9% | 80 46,8% |
| Estàndard · blanques | 87 | 29 33,3% | 17 19,5% | 41 47,1% |
| Estàndard · negres | 84 | 28 33,3% | 17 20,2% | 39 46,4% |
| Ràpid | 218 | 89 40,8% | 21 9,6% | 108 49,5% |
| Ràpid · blanques | 109 | 46 42,2% | 6 5,5% | 57 52,3% |
| Ràpid · negres | 109 | 43 39,5% | 15 13,8% | 51 46,8% |
