Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 125Victòries · 62Taules · 5Derrotes · 58Estàndard · 61Ràpid · 64Blanques · 58Negres · 67
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 125 | 62 49,6% | 5 4,0% | 58 46,4% |
| Total · blanques | 58 | 30 51,7% | 2 3,5% | 26 44,8% |
| Total · negres | 67 | 32 47,8% | 3 4,5% | 32 47,8% |
| Estàndard | 61 | 30 49,2% | 4 6,6% | 27 44,3% |
| Estàndard · blanques | 28 | 13 46,4% | 2 7,1% | 13 46,4% |
| Estàndard · negres | 33 | 17 51,5% | 2 6,1% | 14 42,4% |
| Ràpid | 64 | 32 50,0% | 1 1,6% | 31 48,4% |
| Ràpid · blanques | 30 | 17 56,7% | 0 0,0% | 13 43,3% |
| Ràpid · negres | 34 | 15 44,1% | 1 2,9% | 18 52,9% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 119Victòries · 59Taules · 5Derrotes · 55Estàndard · 55Ràpid · 64Blanques · 55Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 59 49,6% | 5 4,2% | 55 46,2% |
| Total · blanques | 55 | 29 52,7% | 2 3,6% | 24 43,6% |
| Total · negres | 64 | 30 46,9% | 3 4,7% | 31 48,4% |
| Estàndard | 55 | 27 49,1% | 4 7,3% | 24 43,6% |
| Estàndard · blanques | 25 | 12 48,0% | 2 8,0% | 11 44,0% |
| Estàndard · negres | 30 | 15 50,0% | 2 6,7% | 13 43,3% |
| Ràpid | 64 | 32 50,0% | 1 1,6% | 31 48,4% |
| Ràpid · blanques | 30 | 17 56,7% | 0 0,0% | 13 43,3% |
| Ràpid · negres | 34 | 15 44,1% | 1 2,9% | 18 52,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 119Victòries · 59Taules · 5Derrotes · 55Estàndard · 55Ràpid · 64Blanques · 55Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 59 49,6% | 5 4,2% | 55 46,2% |
| Total · blanques | 55 | 29 52,7% | 2 3,6% | 24 43,6% |
| Total · negres | 64 | 30 46,9% | 3 4,7% | 31 48,4% |
| Estàndard | 55 | 27 49,1% | 4 7,3% | 24 43,6% |
| Estàndard · blanques | 25 | 12 48,0% | 2 8,0% | 11 44,0% |
| Estàndard · negres | 30 | 15 50,0% | 2 6,7% | 13 43,3% |
| Ràpid | 64 | 32 50,0% | 1 1,6% | 31 48,4% |
| Ràpid · blanques | 30 | 17 56,7% | 0 0,0% | 13 43,3% |
| Ràpid · negres | 34 | 15 44,1% | 1 2,9% | 18 52,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 119Victòries · 59Taules · 5Derrotes · 55Estàndard · 55Ràpid · 64Blanques · 55Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 59 49,6% | 5 4,2% | 55 46,2% |
| Total · blanques | 55 | 29 52,7% | 2 3,6% | 24 43,6% |
| Total · negres | 64 | 30 46,9% | 3 4,7% | 31 48,4% |
| Estàndard | 55 | 27 49,1% | 4 7,3% | 24 43,6% |
| Estàndard · blanques | 25 | 12 48,0% | 2 8,0% | 11 44,0% |
| Estàndard · negres | 30 | 15 50,0% | 2 6,7% | 13 43,3% |
| Ràpid | 64 | 32 50,0% | 1 1,6% | 31 48,4% |
| Ràpid · blanques | 30 | 17 56,7% | 0 0,0% | 13 43,3% |
| Ràpid · negres | 34 | 15 44,1% | 1 2,9% | 18 52,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 119Victòries · 59Taules · 5Derrotes · 55Estàndard · 55Ràpid · 64Blanques · 55Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 59 49,6% | 5 4,2% | 55 46,2% |
| Total · blanques | 55 | 29 52,7% | 2 3,6% | 24 43,6% |
| Total · negres | 64 | 30 46,9% | 3 4,7% | 31 48,4% |
| Estàndard | 55 | 27 49,1% | 4 7,3% | 24 43,6% |
| Estàndard · blanques | 25 | 12 48,0% | 2 8,0% | 11 44,0% |
| Estàndard · negres | 30 | 15 50,0% | 2 6,7% | 13 43,3% |
| Ràpid | 64 | 32 50,0% | 1 1,6% | 31 48,4% |
| Ràpid · blanques | 30 | 17 56,7% | 0 0,0% | 13 43,3% |
| Ràpid · negres | 34 | 15 44,1% | 1 2,9% | 18 52,9% |
