Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 199Victòries · 94Taules · 9Derrotes · 96Estàndard · 120Ràpid · 79Blanques · 102Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 199 | 94 47,2% | 9 4,5% | 96 48,2% |
| Total · blanques | 102 | 58 56,9% | 3 2,9% | 41 40,2% |
| Total · negres | 97 | 36 37,1% | 6 6,2% | 55 56,7% |
| Estàndard | 120 | 57 47,5% | 6 5,0% | 57 47,5% |
| Estàndard · blanques | 60 | 32 53,3% | 3 5,0% | 25 41,7% |
| Estàndard · negres | 60 | 25 41,7% | 3 5,0% | 32 53,3% |
| Ràpid | 79 | 37 46,8% | 3 3,8% | 39 49,4% |
| Ràpid · blanques | 42 | 26 61,9% | 0 0,0% | 16 38,1% |
| Ràpid · negres | 37 | 11 29,7% | 3 8,1% | 23 62,2% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 193Victòries · 93Taules · 8Derrotes · 92Estàndard · 114Ràpid · 79Blanques · 99Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 193 | 93 48,2% | 8 4,2% | 92 47,7% |
| Total · blanques | 99 | 58 58,6% | 2 2,0% | 39 39,4% |
| Total · negres | 94 | 35 37,2% | 6 6,4% | 53 56,4% |
| Estàndard | 114 | 56 49,1% | 5 4,4% | 53 46,5% |
| Estàndard · blanques | 57 | 32 56,1% | 2 3,5% | 23 40,4% |
| Estàndard · negres | 57 | 24 42,1% | 3 5,3% | 30 52,6% |
| Ràpid | 79 | 37 46,8% | 3 3,8% | 39 49,4% |
| Ràpid · blanques | 42 | 26 61,9% | 0 0,0% | 16 38,1% |
| Ràpid · negres | 37 | 11 29,7% | 3 8,1% | 23 62,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 193Victòries · 93Taules · 8Derrotes · 92Estàndard · 114Ràpid · 79Blanques · 99Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 193 | 93 48,2% | 8 4,2% | 92 47,7% |
| Total · blanques | 99 | 58 58,6% | 2 2,0% | 39 39,4% |
| Total · negres | 94 | 35 37,2% | 6 6,4% | 53 56,4% |
| Estàndard | 114 | 56 49,1% | 5 4,4% | 53 46,5% |
| Estàndard · blanques | 57 | 32 56,1% | 2 3,5% | 23 40,4% |
| Estàndard · negres | 57 | 24 42,1% | 3 5,3% | 30 52,6% |
| Ràpid | 79 | 37 46,8% | 3 3,8% | 39 49,4% |
| Ràpid · blanques | 42 | 26 61,9% | 0 0,0% | 16 38,1% |
| Ràpid · negres | 37 | 11 29,7% | 3 8,1% | 23 62,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 193Victòries · 93Taules · 8Derrotes · 92Estàndard · 114Ràpid · 79Blanques · 99Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 193 | 93 48,2% | 8 4,2% | 92 47,7% |
| Total · blanques | 99 | 58 58,6% | 2 2,0% | 39 39,4% |
| Total · negres | 94 | 35 37,2% | 6 6,4% | 53 56,4% |
| Estàndard | 114 | 56 49,1% | 5 4,4% | 53 46,5% |
| Estàndard · blanques | 57 | 32 56,1% | 2 3,5% | 23 40,4% |
| Estàndard · negres | 57 | 24 42,1% | 3 5,3% | 30 52,6% |
| Ràpid | 79 | 37 46,8% | 3 3,8% | 39 49,4% |
| Ràpid · blanques | 42 | 26 61,9% | 0 0,0% | 16 38,1% |
| Ràpid · negres | 37 | 11 29,7% | 3 8,1% | 23 62,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 193Victòries · 93Taules · 8Derrotes · 92Estàndard · 114Ràpid · 79Blanques · 99Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 193 | 93 48,2% | 8 4,2% | 92 47,7% |
| Total · blanques | 99 | 58 58,6% | 2 2,0% | 39 39,4% |
| Total · negres | 94 | 35 37,2% | 6 6,4% | 53 56,4% |
| Estàndard | 114 | 56 49,1% | 5 4,4% | 53 46,5% |
| Estàndard · blanques | 57 | 32 56,1% | 2 3,5% | 23 40,4% |
| Estàndard · negres | 57 | 24 42,1% | 3 5,3% | 30 52,6% |
| Ràpid | 79 | 37 46,8% | 3 3,8% | 39 49,4% |
| Ràpid · blanques | 42 | 26 61,9% | 0 0,0% | 16 38,1% |
| Ràpid · negres | 37 | 11 29,7% | 3 8,1% | 23 62,2% |
