Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+5 partides des de 2026-10-01
Partides · 91Victòries · 56Taules · 6Derrotes · 29Estàndard · 65Ràpid · 26Blanques · 44Negres · 47
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 91 | 56 61,5% | 6 6,6% | 29 31,9% |
| Total · blanques | 44 | 27 61,4% | 3 6,8% | 14 31,8% |
| Total · negres | 47 | 29 61,7% | 3 6,4% | 15 31,9% |
| Estàndard | 65 | 41 63,1% | 5 7,7% | 19 29,2% |
| Estàndard · blanques | 32 | 21 65,6% | 3 9,4% | 8 25,0% |
| Estàndard · negres | 33 | 20 60,6% | 2 6,1% | 11 33,3% |
| Ràpid | 26 | 15 57,7% | 1 3,9% | 10 38,5% |
| Ràpid · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Ràpid · negres | 14 | 9 64,3% | 1 7,1% | 4 28,6% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 86Victòries · 53Taules · 5Derrotes · 28Estàndard · 60Ràpid · 26Blanques · 40Negres · 46
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 86 | 53 61,6% | 5 5,8% | 28 32,6% |
| Total · blanques | 40 | 24 60,0% | 2 5,0% | 14 35,0% |
| Total · negres | 46 | 29 63,0% | 3 6,5% | 14 30,4% |
| Estàndard | 60 | 38 63,3% | 4 6,7% | 18 30,0% |
| Estàndard · blanques | 28 | 18 64,3% | 2 7,1% | 8 28,6% |
| Estàndard · negres | 32 | 20 62,5% | 2 6,3% | 10 31,3% |
| Ràpid | 26 | 15 57,7% | 1 3,9% | 10 38,5% |
| Ràpid · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Ràpid · negres | 14 | 9 64,3% | 1 7,1% | 4 28,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 86Victòries · 53Taules · 5Derrotes · 28Estàndard · 60Ràpid · 26Blanques · 40Negres · 46
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 86 | 53 61,6% | 5 5,8% | 28 32,6% |
| Total · blanques | 40 | 24 60,0% | 2 5,0% | 14 35,0% |
| Total · negres | 46 | 29 63,0% | 3 6,5% | 14 30,4% |
| Estàndard | 60 | 38 63,3% | 4 6,7% | 18 30,0% |
| Estàndard · blanques | 28 | 18 64,3% | 2 7,1% | 8 28,6% |
| Estàndard · negres | 32 | 20 62,5% | 2 6,3% | 10 31,3% |
| Ràpid | 26 | 15 57,7% | 1 3,9% | 10 38,5% |
| Ràpid · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Ràpid · negres | 14 | 9 64,3% | 1 7,1% | 4 28,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 86Victòries · 53Taules · 5Derrotes · 28Estàndard · 60Ràpid · 26Blanques · 40Negres · 46
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 86 | 53 61,6% | 5 5,8% | 28 32,6% |
| Total · blanques | 40 | 24 60,0% | 2 5,0% | 14 35,0% |
| Total · negres | 46 | 29 63,0% | 3 6,5% | 14 30,4% |
| Estàndard | 60 | 38 63,3% | 4 6,7% | 18 30,0% |
| Estàndard · blanques | 28 | 18 64,3% | 2 7,1% | 8 28,6% |
| Estàndard · negres | 32 | 20 62,5% | 2 6,3% | 10 31,3% |
| Ràpid | 26 | 15 57,7% | 1 3,9% | 10 38,5% |
| Ràpid · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Ràpid · negres | 14 | 9 64,3% | 1 7,1% | 4 28,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 86Victòries · 53Taules · 5Derrotes · 28Estàndard · 60Ràpid · 26Blanques · 40Negres · 46
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 86 | 53 61,6% | 5 5,8% | 28 32,6% |
| Total · blanques | 40 | 24 60,0% | 2 5,0% | 14 35,0% |
| Total · negres | 46 | 29 63,0% | 3 6,5% | 14 30,4% |
| Estàndard | 60 | 38 63,3% | 4 6,7% | 18 30,0% |
| Estàndard · blanques | 28 | 18 64,3% | 2 7,1% | 8 28,6% |
| Estàndard · negres | 32 | 20 62,5% | 2 6,3% | 10 31,3% |
| Ràpid | 26 | 15 57,7% | 1 3,9% | 10 38,5% |
| Ràpid · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Ràpid · negres | 14 | 9 64,3% | 1 7,1% | 4 28,6% |
