Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 43Victòries · 14Taules · 3Derrotes · 26Estàndard · 28Ràpid · 15Blanques · 18Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 43 | 14 32,6% | 3 7,0% | 26 60,5% |
| Total · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Total · negres | 25 | 9 36,0% | 1 4,0% | 15 60,0% |
| Estàndard | 28 | 8 28,6% | 2 7,1% | 18 64,3% |
| Estàndard · blanques | 12 | 3 25,0% | 1 8,3% | 8 66,7% |
| Estàndard · negres | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Ràpid | 15 | 6 40,0% | 1 6,7% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 37Victòries · 12Taules · 2Derrotes · 23Estàndard · 22Ràpid · 15Blanques · 15Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 37 | 12 32,4% | 2 5,4% | 23 62,2% |
| Total · blanques | 15 | 4 26,7% | 2 13,3% | 9 60,0% |
| Total · negres | 22 | 8 36,4% | 0 0,0% | 14 63,6% |
| Estàndard | 22 | 6 27,3% | 1 4,6% | 15 68,2% |
| Estàndard · blanques | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Estàndard · negres | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Ràpid | 15 | 6 40,0% | 1 6,7% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 37Victòries · 12Taules · 2Derrotes · 23Estàndard · 22Ràpid · 15Blanques · 15Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 37 | 12 32,4% | 2 5,4% | 23 62,2% |
| Total · blanques | 15 | 4 26,7% | 2 13,3% | 9 60,0% |
| Total · negres | 22 | 8 36,4% | 0 0,0% | 14 63,6% |
| Estàndard | 22 | 6 27,3% | 1 4,6% | 15 68,2% |
| Estàndard · blanques | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Estàndard · negres | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Ràpid | 15 | 6 40,0% | 1 6,7% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 37Victòries · 12Taules · 2Derrotes · 23Estàndard · 22Ràpid · 15Blanques · 15Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 37 | 12 32,4% | 2 5,4% | 23 62,2% |
| Total · blanques | 15 | 4 26,7% | 2 13,3% | 9 60,0% |
| Total · negres | 22 | 8 36,4% | 0 0,0% | 14 63,6% |
| Estàndard | 22 | 6 27,3% | 1 4,6% | 15 68,2% |
| Estàndard · blanques | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Estàndard · negres | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Ràpid | 15 | 6 40,0% | 1 6,7% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 37Victòries · 12Taules · 2Derrotes · 23Estàndard · 22Ràpid · 15Blanques · 15Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 37 | 12 32,4% | 2 5,4% | 23 62,2% |
| Total · blanques | 15 | 4 26,7% | 2 13,3% | 9 60,0% |
| Total · negres | 22 | 8 36,4% | 0 0,0% | 14 63,6% |
| Estàndard | 22 | 6 27,3% | 1 4,6% | 15 68,2% |
| Estàndard · blanques | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Estàndard · negres | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Ràpid | 15 | 6 40,0% | 1 6,7% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
