Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+1 partides des de 2026-10-01
Partides · 285Victòries · 111Taules · 91Derrotes · 83Estàndard · 276Ràpid · 9Blanques · 145Negres · 140
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 285 | 111 39,0% | 91 31,9% | 83 29,1% |
| Total · blanques | 145 | 60 41,4% | 50 34,5% | 35 24,1% |
| Total · negres | 140 | 51 36,4% | 41 29,3% | 48 34,3% |
| Estàndard | 276 | 107 38,8% | 91 33,0% | 78 28,3% |
| Estàndard · blanques | 141 | 57 40,4% | 50 35,5% | 34 24,1% |
| Estàndard · negres | 135 | 50 37,0% | 41 30,4% | 44 32,6% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 284Victòries · 110Taules · 91Derrotes · 83Estàndard · 275Ràpid · 9Blanques · 144Negres · 140
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 284 | 110 38,7% | 91 32,0% | 83 29,2% |
| Total · blanques | 144 | 59 41,0% | 50 34,7% | 35 24,3% |
| Total · negres | 140 | 51 36,4% | 41 29,3% | 48 34,3% |
| Estàndard | 275 | 106 38,6% | 91 33,1% | 78 28,4% |
| Estàndard · blanques | 140 | 56 40,0% | 50 35,7% | 34 24,3% |
| Estàndard · negres | 135 | 50 37,0% | 41 30,4% | 44 32,6% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 284Victòries · 110Taules · 91Derrotes · 83Estàndard · 275Ràpid · 9Blanques · 144Negres · 140
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 284 | 110 38,7% | 91 32,0% | 83 29,2% |
| Total · blanques | 144 | 59 41,0% | 50 34,7% | 35 24,3% |
| Total · negres | 140 | 51 36,4% | 41 29,3% | 48 34,3% |
| Estàndard | 275 | 106 38,6% | 91 33,1% | 78 28,4% |
| Estàndard · blanques | 140 | 56 40,0% | 50 35,7% | 34 24,3% |
| Estàndard · negres | 135 | 50 37,0% | 41 30,4% | 44 32,6% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 284Victòries · 110Taules · 91Derrotes · 83Estàndard · 275Ràpid · 9Blanques · 144Negres · 140
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 284 | 110 38,7% | 91 32,0% | 83 29,2% |
| Total · blanques | 144 | 59 41,0% | 50 34,7% | 35 24,3% |
| Total · negres | 140 | 51 36,4% | 41 29,3% | 48 34,3% |
| Estàndard | 275 | 106 38,6% | 91 33,1% | 78 28,4% |
| Estàndard · blanques | 140 | 56 40,0% | 50 35,7% | 34 24,3% |
| Estàndard · negres | 135 | 50 37,0% | 41 30,4% | 44 32,6% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 284Victòries · 110Taules · 91Derrotes · 83Estàndard · 275Ràpid · 9Blanques · 144Negres · 140
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 284 | 110 38,7% | 91 32,0% | 83 29,2% |
| Total · blanques | 144 | 59 41,0% | 50 34,7% | 35 24,3% |
| Total · negres | 140 | 51 36,4% | 41 29,3% | 48 34,3% |
| Estàndard | 275 | 106 38,6% | 91 33,1% | 78 28,4% |
| Estàndard · blanques | 140 | 56 40,0% | 50 35,7% | 34 24,3% |
| Estàndard · negres | 135 | 50 37,0% | 41 30,4% | 44 32,6% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
