Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 310Victòries · 160Taules · 21Derrotes · 129Estàndard · 160Ràpid · 150Blanques · 155Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 310 | 160 51,6% | 21 6,8% | 129 41,6% |
| Total · blanques | 155 | 84 54,2% | 12 7,7% | 59 38,1% |
| Total · negres | 155 | 76 49,0% | 9 5,8% | 70 45,2% |
| Estàndard | 160 | 86 53,8% | 13 8,1% | 61 38,1% |
| Estàndard · blanques | 81 | 47 58,0% | 7 8,6% | 27 33,3% |
| Estàndard · negres | 79 | 39 49,4% | 6 7,6% | 34 43,0% |
| Ràpid | 150 | 74 49,3% | 8 5,3% | 68 45,3% |
| Ràpid · blanques | 74 | 37 50,0% | 5 6,8% | 32 43,2% |
| Ràpid · negres | 76 | 37 48,7% | 3 4,0% | 36 47,4% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 304Victòries · 156Taules · 21Derrotes · 127Estàndard · 154Ràpid · 150Blanques · 152Negres · 152
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 304 | 156 51,3% | 21 6,9% | 127 41,8% |
| Total · blanques | 152 | 81 53,3% | 12 7,9% | 59 38,8% |
| Total · negres | 152 | 75 49,3% | 9 5,9% | 68 44,7% |
| Estàndard | 154 | 82 53,3% | 13 8,4% | 59 38,3% |
| Estàndard · blanques | 78 | 44 56,4% | 7 9,0% | 27 34,6% |
| Estàndard · negres | 76 | 38 50,0% | 6 7,9% | 32 42,1% |
| Ràpid | 150 | 74 49,3% | 8 5,3% | 68 45,3% |
| Ràpid · blanques | 74 | 37 50,0% | 5 6,8% | 32 43,2% |
| Ràpid · negres | 76 | 37 48,7% | 3 4,0% | 36 47,4% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 304Victòries · 156Taules · 21Derrotes · 127Estàndard · 154Ràpid · 150Blanques · 152Negres · 152
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 304 | 156 51,3% | 21 6,9% | 127 41,8% |
| Total · blanques | 152 | 81 53,3% | 12 7,9% | 59 38,8% |
| Total · negres | 152 | 75 49,3% | 9 5,9% | 68 44,7% |
| Estàndard | 154 | 82 53,3% | 13 8,4% | 59 38,3% |
| Estàndard · blanques | 78 | 44 56,4% | 7 9,0% | 27 34,6% |
| Estàndard · negres | 76 | 38 50,0% | 6 7,9% | 32 42,1% |
| Ràpid | 150 | 74 49,3% | 8 5,3% | 68 45,3% |
| Ràpid · blanques | 74 | 37 50,0% | 5 6,8% | 32 43,2% |
| Ràpid · negres | 76 | 37 48,7% | 3 4,0% | 36 47,4% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 295Victòries · 152Taules · 20Derrotes · 123Estàndard · 154Ràpid · 141Blanques · 148Negres · 147
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 295 | 152 51,5% | 20 6,8% | 123 41,7% |
| Total · blanques | 148 | 79 53,4% | 11 7,4% | 58 39,2% |
| Total · negres | 147 | 73 49,7% | 9 6,1% | 65 44,2% |
| Estàndard | 154 | 82 53,3% | 13 8,4% | 59 38,3% |
| Estàndard · blanques | 78 | 44 56,4% | 7 9,0% | 27 34,6% |
| Estàndard · negres | 76 | 38 50,0% | 6 7,9% | 32 42,1% |
| Ràpid | 141 | 70 49,7% | 7 5,0% | 64 45,4% |
| Ràpid · blanques | 70 | 35 50,0% | 4 5,7% | 31 44,3% |
| Ràpid · negres | 71 | 35 49,3% | 3 4,2% | 33 46,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 286Victòries · 148Taules · 19Derrotes · 119Estàndard · 154Ràpid · 132Blanques · 144Negres · 142
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 286 | 148 51,8% | 19 6,6% | 119 41,6% |
| Total · blanques | 144 | 77 53,5% | 11 7,6% | 56 38,9% |
| Total · negres | 142 | 71 50,0% | 8 5,6% | 63 44,4% |
| Estàndard | 154 | 82 53,3% | 13 8,4% | 59 38,3% |
| Estàndard · blanques | 78 | 44 56,4% | 7 9,0% | 27 34,6% |
| Estàndard · negres | 76 | 38 50,0% | 6 7,9% | 32 42,1% |
| Ràpid | 132 | 66 50,0% | 6 4,6% | 60 45,5% |
| Ràpid · blanques | 66 | 33 50,0% | 4 6,1% | 29 43,9% |
| Ràpid · negres | 66 | 33 50,0% | 2 3,0% | 31 47,0% |
