Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 168Victòries · 77Taules · 13Derrotes · 78Estàndard · 168Ràpid · 0Blanques · 86Negres · 82
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 168 | 77 45,8% | 13 7,7% | 78 46,4% |
| Total · blanques | 86 | 45 52,3% | 4 4,7% | 37 43,0% |
| Total · negres | 82 | 32 39,0% | 9 11,0% | 41 50,0% |
| Estàndard | 168 | 77 45,8% | 13 7,7% | 78 46,4% |
| Estàndard · blanques | 86 | 45 52,3% | 4 4,7% | 37 43,0% |
| Estàndard · negres | 82 | 32 39,0% | 9 11,0% | 41 50,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
