Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 126Victòries · 56Taules · 17Derrotes · 53Estàndard · 126Ràpid · 0Blanques · 68Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 126 | 56 44,4% | 17 13,5% | 53 42,1% |
| Total · blanques | 68 | 34 50,0% | 7 10,3% | 27 39,7% |
| Total · negres | 58 | 22 37,9% | 10 17,2% | 26 44,8% |
| Estàndard | 126 | 56 44,4% | 17 13,5% | 53 42,1% |
| Estàndard · blanques | 68 | 34 50,0% | 7 10,3% | 27 39,7% |
| Estàndard · negres | 58 | 22 37,9% | 10 17,2% | 26 44,8% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
