Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 111Victòries · 49Taules · 4Derrotes · 58Estàndard · 69Ràpid · 42Blanques · 52Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 111 | 49 44,1% | 4 3,6% | 58 52,3% |
| Total · blanques | 52 | 26 50,0% | 2 3,9% | 24 46,2% |
| Total · negres | 59 | 23 39,0% | 2 3,4% | 34 57,6% |
| Estàndard | 69 | 32 46,4% | 1 1,5% | 36 52,2% |
| Estàndard · blanques | 31 | 16 51,6% | 1 3,2% | 14 45,2% |
| Estàndard · negres | 38 | 16 42,1% | 0 0,0% | 22 57,9% |
| Ràpid | 42 | 17 40,5% | 3 7,1% | 22 52,4% |
| Ràpid · blanques | 21 | 10 47,6% | 1 4,8% | 10 47,6% |
| Ràpid · negres | 21 | 7 33,3% | 2 9,5% | 12 57,1% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 107Victòries · 47Taules · 4Derrotes · 56Estàndard · 65Ràpid · 42Blanques · 51Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 47 43,9% | 4 3,7% | 56 52,3% |
| Total · blanques | 51 | 25 49,0% | 2 3,9% | 24 47,1% |
| Total · negres | 56 | 22 39,3% | 2 3,6% | 32 57,1% |
| Estàndard | 65 | 30 46,2% | 1 1,5% | 34 52,3% |
| Estàndard · blanques | 30 | 15 50,0% | 1 3,3% | 14 46,7% |
| Estàndard · negres | 35 | 15 42,9% | 0 0,0% | 20 57,1% |
| Ràpid | 42 | 17 40,5% | 3 7,1% | 22 52,4% |
| Ràpid · blanques | 21 | 10 47,6% | 1 4,8% | 10 47,6% |
| Ràpid · negres | 21 | 7 33,3% | 2 9,5% | 12 57,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 107Victòries · 47Taules · 4Derrotes · 56Estàndard · 65Ràpid · 42Blanques · 51Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 47 43,9% | 4 3,7% | 56 52,3% |
| Total · blanques | 51 | 25 49,0% | 2 3,9% | 24 47,1% |
| Total · negres | 56 | 22 39,3% | 2 3,6% | 32 57,1% |
| Estàndard | 65 | 30 46,2% | 1 1,5% | 34 52,3% |
| Estàndard · blanques | 30 | 15 50,0% | 1 3,3% | 14 46,7% |
| Estàndard · negres | 35 | 15 42,9% | 0 0,0% | 20 57,1% |
| Ràpid | 42 | 17 40,5% | 3 7,1% | 22 52,4% |
| Ràpid · blanques | 21 | 10 47,6% | 1 4,8% | 10 47,6% |
| Ràpid · negres | 21 | 7 33,3% | 2 9,5% | 12 57,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 107Victòries · 47Taules · 4Derrotes · 56Estàndard · 65Ràpid · 42Blanques · 51Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 47 43,9% | 4 3,7% | 56 52,3% |
| Total · blanques | 51 | 25 49,0% | 2 3,9% | 24 47,1% |
| Total · negres | 56 | 22 39,3% | 2 3,6% | 32 57,1% |
| Estàndard | 65 | 30 46,2% | 1 1,5% | 34 52,3% |
| Estàndard · blanques | 30 | 15 50,0% | 1 3,3% | 14 46,7% |
| Estàndard · negres | 35 | 15 42,9% | 0 0,0% | 20 57,1% |
| Ràpid | 42 | 17 40,5% | 3 7,1% | 22 52,4% |
| Ràpid · blanques | 21 | 10 47,6% | 1 4,8% | 10 47,6% |
| Ràpid · negres | 21 | 7 33,3% | 2 9,5% | 12 57,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 107Victòries · 47Taules · 4Derrotes · 56Estàndard · 65Ràpid · 42Blanques · 51Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 47 43,9% | 4 3,7% | 56 52,3% |
| Total · blanques | 51 | 25 49,0% | 2 3,9% | 24 47,1% |
| Total · negres | 56 | 22 39,3% | 2 3,6% | 32 57,1% |
| Estàndard | 65 | 30 46,2% | 1 1,5% | 34 52,3% |
| Estàndard · blanques | 30 | 15 50,0% | 1 3,3% | 14 46,7% |
| Estàndard · negres | 35 | 15 42,9% | 0 0,0% | 20 57,1% |
| Ràpid | 42 | 17 40,5% | 3 7,1% | 22 52,4% |
| Ràpid · blanques | 21 | 10 47,6% | 1 4,8% | 10 47,6% |
| Ràpid · negres | 21 | 7 33,3% | 2 9,5% | 12 57,1% |
