Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 86Victòries · 22Taules · 3Derrotes · 61Estàndard · 61Ràpid · 25Blanques · 38Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 86 | 22 25,6% | 3 3,5% | 61 70,9% |
| Total · blanques | 38 | 7 18,4% | 3 7,9% | 28 73,7% |
| Total · negres | 48 | 15 31,3% | 0 0,0% | 33 68,8% |
| Estàndard | 61 | 15 24,6% | 2 3,3% | 44 72,1% |
| Estàndard · blanques | 28 | 4 14,3% | 2 7,1% | 22 78,6% |
| Estàndard · negres | 33 | 11 33,3% | 0 0,0% | 22 66,7% |
| Ràpid | 25 | 7 28,0% | 1 4,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 15 | 4 26,7% | 0 0,0% | 11 73,3% |
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 82Victòries · 20Taules · 2Derrotes · 60Estàndard · 57Ràpid · 25Blanques · 37Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 82 | 20 24,4% | 2 2,4% | 60 73,2% |
| Total · blanques | 37 | 7 18,9% | 2 5,4% | 28 75,7% |
| Total · negres | 45 | 13 28,9% | 0 0,0% | 32 71,1% |
| Estàndard | 57 | 13 22,8% | 1 1,8% | 43 75,4% |
| Estàndard · blanques | 27 | 4 14,8% | 1 3,7% | 22 81,5% |
| Estàndard · negres | 30 | 9 30,0% | 0 0,0% | 21 70,0% |
| Ràpid | 25 | 7 28,0% | 1 4,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 15 | 4 26,7% | 0 0,0% | 11 73,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 77Victòries · 18Taules · 2Derrotes · 57Estàndard · 57Ràpid · 20Blanques · 36Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 77 | 18 23,4% | 2 2,6% | 57 74,0% |
| Total · blanques | 36 | 6 16,7% | 2 5,6% | 28 77,8% |
| Total · negres | 41 | 12 29,3% | 0 0,0% | 29 70,7% |
| Estàndard | 57 | 13 22,8% | 1 1,8% | 43 75,4% |
| Estàndard · blanques | 27 | 4 14,8% | 1 3,7% | 22 81,5% |
| Estàndard · negres | 30 | 9 30,0% | 0 0,0% | 21 70,0% |
| Ràpid | 20 | 5 25,0% | 1 5,0% | 14 70,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 77Victòries · 18Taules · 2Derrotes · 57Estàndard · 57Ràpid · 20Blanques · 36Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 77 | 18 23,4% | 2 2,6% | 57 74,0% |
| Total · blanques | 36 | 6 16,7% | 2 5,6% | 28 77,8% |
| Total · negres | 41 | 12 29,3% | 0 0,0% | 29 70,7% |
| Estàndard | 57 | 13 22,8% | 1 1,8% | 43 75,4% |
| Estàndard · blanques | 27 | 4 14,8% | 1 3,7% | 22 81,5% |
| Estàndard · negres | 30 | 9 30,0% | 0 0,0% | 21 70,0% |
| Ràpid | 20 | 5 25,0% | 1 5,0% | 14 70,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 77Victòries · 18Taules · 2Derrotes · 57Estàndard · 57Ràpid · 20Blanques · 36Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 77 | 18 23,4% | 2 2,6% | 57 74,0% |
| Total · blanques | 36 | 6 16,7% | 2 5,6% | 28 77,8% |
| Total · negres | 41 | 12 29,3% | 0 0,0% | 29 70,7% |
| Estàndard | 57 | 13 22,8% | 1 1,8% | 43 75,4% |
| Estàndard · blanques | 27 | 4 14,8% | 1 3,7% | 22 81,5% |
| Estàndard · negres | 30 | 9 30,0% | 0 0,0% | 21 70,0% |
| Ràpid | 20 | 5 25,0% | 1 5,0% | 14 70,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
