Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 196Victòries · 68Taules · 73Derrotes · 55Estàndard · 196Ràpid · 0Blanques · 95Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 196 | 68 34,7% | 73 37,2% | 55 28,1% |
| Total · blanques | 95 | 37 39,0% | 33 34,7% | 25 26,3% |
| Total · negres | 101 | 31 30,7% | 40 39,6% | 30 29,7% |
| Estàndard | 196 | 68 34,7% | 73 37,2% | 55 28,1% |
| Estàndard · blanques | 95 | 37 39,0% | 33 34,7% | 25 26,3% |
| Estàndard · negres | 101 | 31 30,7% | 40 39,6% | 30 29,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 196Victòries · 68Taules · 73Derrotes · 55Estàndard · 196Ràpid · 0Blanques · 95Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 196 | 68 34,7% | 73 37,2% | 55 28,1% |
| Total · blanques | 95 | 37 39,0% | 33 34,7% | 25 26,3% |
| Total · negres | 101 | 31 30,7% | 40 39,6% | 30 29,7% |
| Estàndard | 196 | 68 34,7% | 73 37,2% | 55 28,1% |
| Estàndard · blanques | 95 | 37 39,0% | 33 34,7% | 25 26,3% |
| Estàndard · negres | 101 | 31 30,7% | 40 39,6% | 30 29,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+5 partides des de 2026-08-01
Partides · 196Victòries · 68Taules · 73Derrotes · 55Estàndard · 196Ràpid · 0Blanques · 95Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 196 | 68 34,7% | 73 37,2% | 55 28,1% |
| Total · blanques | 95 | 37 39,0% | 33 34,7% | 25 26,3% |
| Total · negres | 101 | 31 30,7% | 40 39,6% | 30 29,7% |
| Estàndard | 196 | 68 34,7% | 73 37,2% | 55 28,1% |
| Estàndard · blanques | 95 | 37 39,0% | 33 34,7% | 25 26,3% |
| Estàndard · negres | 101 | 31 30,7% | 40 39,6% | 30 29,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 191Victòries · 67Taules · 70Derrotes · 54Estàndard · 191Ràpid · 0Blanques · 93Negres · 98
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 191 | 67 35,1% | 70 36,7% | 54 28,3% |
| Total · blanques | 93 | 37 39,8% | 32 34,4% | 24 25,8% |
| Total · negres | 98 | 30 30,6% | 38 38,8% | 30 30,6% |
| Estàndard | 191 | 67 35,1% | 70 36,7% | 54 28,3% |
| Estàndard · blanques | 93 | 37 39,8% | 32 34,4% | 24 25,8% |
| Estàndard · negres | 98 | 30 30,6% | 38 38,8% | 30 30,6% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 191Victòries · 67Taules · 70Derrotes · 54Estàndard · 191Ràpid · 0Blanques · 93Negres · 98
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 191 | 67 35,1% | 70 36,7% | 54 28,3% |
| Total · blanques | 93 | 37 39,8% | 32 34,4% | 24 25,8% |
| Total · negres | 98 | 30 30,6% | 38 38,8% | 30 30,6% |
| Estàndard | 191 | 67 35,1% | 70 36,7% | 54 28,3% |
| Estàndard · blanques | 93 | 37 39,8% | 32 34,4% | 24 25,8% |
| Estàndard · negres | 98 | 30 30,6% | 38 38,8% | 30 30,6% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
