Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 294Victòries · 133Taules · 87Derrotes · 74Estàndard · 277Ràpid · 17Blanques · 147Negres · 147
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 294 | 133 45,2% | 87 29,6% | 74 25,2% |
| Total · blanques | 147 | 69 46,9% | 50 34,0% | 28 19,1% |
| Total · negres | 147 | 64 43,5% | 37 25,2% | 46 31,3% |
| Estàndard | 277 | 124 44,8% | 84 30,3% | 69 24,9% |
| Estàndard · blanques | 138 | 65 47,1% | 47 34,1% | 26 18,8% |
| Estàndard · negres | 139 | 59 42,5% | 37 26,6% | 43 30,9% |
| Ràpid | 17 | 9 52,9% | 3 17,7% | 5 29,4% |
| Ràpid · blanques | 9 | 4 44,4% | 3 33,3% | 2 22,2% |
| Ràpid · negres | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 294Victòries · 133Taules · 87Derrotes · 74Estàndard · 277Ràpid · 17Blanques · 147Negres · 147
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 294 | 133 45,2% | 87 29,6% | 74 25,2% |
| Total · blanques | 147 | 69 46,9% | 50 34,0% | 28 19,1% |
| Total · negres | 147 | 64 43,5% | 37 25,2% | 46 31,3% |
| Estàndard | 277 | 124 44,8% | 84 30,3% | 69 24,9% |
| Estàndard · blanques | 138 | 65 47,1% | 47 34,1% | 26 18,8% |
| Estàndard · negres | 139 | 59 42,5% | 37 26,6% | 43 30,9% |
| Ràpid | 17 | 9 52,9% | 3 17,7% | 5 29,4% |
| Ràpid · blanques | 9 | 4 44,4% | 3 33,3% | 2 22,2% |
| Ràpid · negres | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 285Victòries · 129Taules · 84Derrotes · 72Estàndard · 277Ràpid · 8Blanques · 142Negres · 143
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 285 | 129 45,3% | 84 29,5% | 72 25,3% |
| Total · blanques | 142 | 68 47,9% | 47 33,1% | 27 19,0% |
| Total · negres | 143 | 61 42,7% | 37 25,9% | 45 31,5% |
| Estàndard | 277 | 124 44,8% | 84 30,3% | 69 24,9% |
| Estàndard · blanques | 138 | 65 47,1% | 47 34,1% | 26 18,8% |
| Estàndard · negres | 139 | 59 42,5% | 37 26,6% | 43 30,9% |
| Ràpid | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 285Victòries · 129Taules · 84Derrotes · 72Estàndard · 277Ràpid · 8Blanques · 142Negres · 143
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 285 | 129 45,3% | 84 29,5% | 72 25,3% |
| Total · blanques | 142 | 68 47,9% | 47 33,1% | 27 19,0% |
| Total · negres | 143 | 61 42,7% | 37 25,9% | 45 31,5% |
| Estàndard | 277 | 124 44,8% | 84 30,3% | 69 24,9% |
| Estàndard · blanques | 138 | 65 47,1% | 47 34,1% | 26 18,8% |
| Estàndard · negres | 139 | 59 42,5% | 37 26,6% | 43 30,9% |
| Ràpid | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
