Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+5 partides des de 2026-10-01
Partides · 54Victòries · 26Taules · 4Derrotes · 24Estàndard · 47Ràpid · 7Blanques · 24Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 54 | 26 48,2% | 4 7,4% | 24 44,4% |
| Total · blanques | 24 | 10 41,7% | 3 12,5% | 11 45,8% |
| Total · negres | 30 | 16 53,3% | 1 3,3% | 13 43,3% |
| Estàndard | 47 | 22 46,8% | 4 8,5% | 21 44,7% |
| Estàndard · blanques | 20 | 8 40,0% | 3 15,0% | 9 45,0% |
| Estàndard · negres | 27 | 14 51,9% | 1 3,7% | 12 44,4% |
| Ràpid | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 49Victòries · 26Taules · 4Derrotes · 19Estàndard · 42Ràpid · 7Blanques · 22Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 49 | 26 53,1% | 4 8,2% | 19 38,8% |
| Total · blanques | 22 | 10 45,5% | 3 13,6% | 9 40,9% |
| Total · negres | 27 | 16 59,3% | 1 3,7% | 10 37,0% |
| Estàndard | 42 | 22 52,4% | 4 9,5% | 16 38,1% |
| Estàndard · blanques | 18 | 8 44,4% | 3 16,7% | 7 38,9% |
| Estàndard · negres | 24 | 14 58,3% | 1 4,2% | 9 37,5% |
| Ràpid | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 49Victòries · 26Taules · 4Derrotes · 19Estàndard · 42Ràpid · 7Blanques · 22Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 49 | 26 53,1% | 4 8,2% | 19 38,8% |
| Total · blanques | 22 | 10 45,5% | 3 13,6% | 9 40,9% |
| Total · negres | 27 | 16 59,3% | 1 3,7% | 10 37,0% |
| Estàndard | 42 | 22 52,4% | 4 9,5% | 16 38,1% |
| Estàndard · blanques | 18 | 8 44,4% | 3 16,7% | 7 38,9% |
| Estàndard · negres | 24 | 14 58,3% | 1 4,2% | 9 37,5% |
| Ràpid | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 49Victòries · 26Taules · 4Derrotes · 19Estàndard · 42Ràpid · 7Blanques · 22Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 49 | 26 53,1% | 4 8,2% | 19 38,8% |
| Total · blanques | 22 | 10 45,5% | 3 13,6% | 9 40,9% |
| Total · negres | 27 | 16 59,3% | 1 3,7% | 10 37,0% |
| Estàndard | 42 | 22 52,4% | 4 9,5% | 16 38,1% |
| Estàndard · blanques | 18 | 8 44,4% | 3 16,7% | 7 38,9% |
| Estàndard · negres | 24 | 14 58,3% | 1 4,2% | 9 37,5% |
| Ràpid | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 49Victòries · 26Taules · 4Derrotes · 19Estàndard · 42Ràpid · 7Blanques · 22Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 49 | 26 53,1% | 4 8,2% | 19 38,8% |
| Total · blanques | 22 | 10 45,5% | 3 13,6% | 9 40,9% |
| Total · negres | 27 | 16 59,3% | 1 3,7% | 10 37,0% |
| Estàndard | 42 | 22 52,4% | 4 9,5% | 16 38,1% |
| Estàndard · blanques | 18 | 8 44,4% | 3 16,7% | 7 38,9% |
| Estàndard · negres | 24 | 14 58,3% | 1 4,2% | 9 37,5% |
| Ràpid | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
