Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 33Victòries · 12Taules · 2Derrotes · 19Estàndard · 27Ràpid · 6Blanques · 16Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 33 | 12 36,4% | 2 6,1% | 19 57,6% |
| Total · blanques | 16 | 6 37,5% | 0 0,0% | 10 62,5% |
| Total · negres | 17 | 6 35,3% | 2 11,8% | 9 52,9% |
| Estàndard | 27 | 9 33,3% | 2 7,4% | 16 59,3% |
| Estàndard · blanques | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Estàndard · negres | 15 | 4 26,7% | 2 13,3% | 9 60,0% |
| Ràpid | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 29Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 16Estàndard · 23Ràpid · 6Blanques · 15Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 11 37,9% | 2 6,9% | 16 55,2% |
| Total · blanques | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Total · negres | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
| Estàndard | 23 | 8 34,8% | 2 8,7% | 13 56,5% |
| Estàndard · blanques | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Estàndard · negres | 12 | 3 25,0% | 2 16,7% | 7 58,3% |
| Ràpid | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 29Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 16Estàndard · 23Ràpid · 6Blanques · 15Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 11 37,9% | 2 6,9% | 16 55,2% |
| Total · blanques | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Total · negres | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
| Estàndard | 23 | 8 34,8% | 2 8,7% | 13 56,5% |
| Estàndard · blanques | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Estàndard · negres | 12 | 3 25,0% | 2 16,7% | 7 58,3% |
| Ràpid | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 29Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 16Estàndard · 23Ràpid · 6Blanques · 15Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 11 37,9% | 2 6,9% | 16 55,2% |
| Total · blanques | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Total · negres | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
| Estàndard | 23 | 8 34,8% | 2 8,7% | 13 56,5% |
| Estàndard · blanques | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Estàndard · negres | 12 | 3 25,0% | 2 16,7% | 7 58,3% |
| Ràpid | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 29Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 16Estàndard · 23Ràpid · 6Blanques · 15Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 29 | 11 37,9% | 2 6,9% | 16 55,2% |
| Total · blanques | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Total · negres | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
| Estàndard | 23 | 8 34,8% | 2 8,7% | 13 56,5% |
| Estàndard · blanques | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
| Estàndard · negres | 12 | 3 25,0% | 2 16,7% | 7 58,3% |
| Ràpid | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
