Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 27Victòries · 7Taules · 5Derrotes · 15Estàndard · 27Ràpid · 0Blanques · 11Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 7 25,9% | 5 18,5% | 15 55,6% |
| Total · blanques | 11 | 5 45,5% | 1 9,1% | 5 45,5% |
| Total · negres | 16 | 2 12,5% | 4 25,0% | 10 62,5% |
| Estàndard | 27 | 7 25,9% | 5 18,5% | 15 55,6% |
| Estàndard · blanques | 11 | 5 45,5% | 1 9,1% | 5 45,5% |
| Estàndard · negres | 16 | 2 12,5% | 4 25,0% | 10 62,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 23Victòries · 4Taules · 5Derrotes · 14Estàndard · 23Ràpid · 0Blanques · 10Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 4 17,4% | 5 21,7% | 14 60,9% |
| Total · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Total · negres | 13 | 0 0,0% | 4 30,8% | 9 69,2% |
| Estàndard | 23 | 4 17,4% | 5 21,7% | 14 60,9% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · negres | 13 | 0 0,0% | 4 30,8% | 9 69,2% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 23Victòries · 4Taules · 5Derrotes · 14Estàndard · 23Ràpid · 0Blanques · 10Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 4 17,4% | 5 21,7% | 14 60,9% |
| Total · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Total · negres | 13 | 0 0,0% | 4 30,8% | 9 69,2% |
| Estàndard | 23 | 4 17,4% | 5 21,7% | 14 60,9% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · negres | 13 | 0 0,0% | 4 30,8% | 9 69,2% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 23Victòries · 4Taules · 5Derrotes · 14Estàndard · 23Ràpid · 0Blanques · 10Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 4 17,4% | 5 21,7% | 14 60,9% |
| Total · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Total · negres | 13 | 0 0,0% | 4 30,8% | 9 69,2% |
| Estàndard | 23 | 4 17,4% | 5 21,7% | 14 60,9% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · negres | 13 | 0 0,0% | 4 30,8% | 9 69,2% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 23Victòries · 4Taules · 5Derrotes · 14Estàndard · 23Ràpid · 0Blanques · 10Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 4 17,4% | 5 21,7% | 14 60,9% |
| Total · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Total · negres | 13 | 0 0,0% | 4 30,8% | 9 69,2% |
| Estàndard | 23 | 4 17,4% | 5 21,7% | 14 60,9% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · negres | 13 | 0 0,0% | 4 30,8% | 9 69,2% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
