Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 40Victòries · 12Taules · 3Derrotes · 25Estàndard · 32Ràpid · 8Blanques · 21Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 40 | 12 30,0% | 3 7,5% | 25 62,5% |
| Total · blanques | 21 | 8 38,1% | 1 4,8% | 12 57,1% |
| Total · negres | 19 | 4 21,1% | 2 10,5% | 13 68,4% |
| Estàndard | 32 | 10 31,3% | 2 6,3% | 20 62,5% |
| Estàndard · blanques | 17 | 6 35,3% | 1 5,9% | 10 58,8% |
| Estàndard · negres | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Ràpid | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 36Victòries · 10Taules · 2Derrotes · 24Estàndard · 28Ràpid · 8Blanques · 19Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 10 27,8% | 2 5,6% | 24 66,7% |
| Total · blanques | 19 | 7 36,8% | 0 0,0% | 12 63,2% |
| Total · negres | 17 | 3 17,7% | 2 11,8% | 12 70,6% |
| Estàndard | 28 | 8 28,6% | 1 3,6% | 19 67,9% |
| Estàndard · blanques | 15 | 5 33,3% | 0 0,0% | 10 66,7% |
| Estàndard · negres | 13 | 3 23,1% | 1 7,7% | 9 69,2% |
| Ràpid | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 36Victòries · 10Taules · 2Derrotes · 24Estàndard · 28Ràpid · 8Blanques · 19Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 10 27,8% | 2 5,6% | 24 66,7% |
| Total · blanques | 19 | 7 36,8% | 0 0,0% | 12 63,2% |
| Total · negres | 17 | 3 17,7% | 2 11,8% | 12 70,6% |
| Estàndard | 28 | 8 28,6% | 1 3,6% | 19 67,9% |
| Estàndard · blanques | 15 | 5 33,3% | 0 0,0% | 10 66,7% |
| Estàndard · negres | 13 | 3 23,1% | 1 7,7% | 9 69,2% |
| Ràpid | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 36Victòries · 10Taules · 2Derrotes · 24Estàndard · 28Ràpid · 8Blanques · 19Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 10 27,8% | 2 5,6% | 24 66,7% |
| Total · blanques | 19 | 7 36,8% | 0 0,0% | 12 63,2% |
| Total · negres | 17 | 3 17,7% | 2 11,8% | 12 70,6% |
| Estàndard | 28 | 8 28,6% | 1 3,6% | 19 67,9% |
| Estàndard · blanques | 15 | 5 33,3% | 0 0,0% | 10 66,7% |
| Estàndard · negres | 13 | 3 23,1% | 1 7,7% | 9 69,2% |
| Ràpid | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 36Victòries · 10Taules · 2Derrotes · 24Estàndard · 28Ràpid · 8Blanques · 19Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 10 27,8% | 2 5,6% | 24 66,7% |
| Total · blanques | 19 | 7 36,8% | 0 0,0% | 12 63,2% |
| Total · negres | 17 | 3 17,7% | 2 11,8% | 12 70,6% |
| Estàndard | 28 | 8 28,6% | 1 3,6% | 19 67,9% |
| Estàndard · blanques | 15 | 5 33,3% | 0 0,0% | 10 66,7% |
| Estàndard · negres | 13 | 3 23,1% | 1 7,7% | 9 69,2% |
| Ràpid | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
