Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+5 partides des de 2026-10-01
Partides · 43Victòries · 18Taules · 1Derrotes · 24Estàndard · 43Ràpid · 0Blanques · 21Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 43 | 18 41,9% | 1 2,3% | 24 55,8% |
| Total · blanques | 21 | 9 42,9% | 0 0,0% | 12 57,1% |
| Total · negres | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
| Estàndard | 43 | 18 41,9% | 1 2,3% | 24 55,8% |
| Estàndard · blanques | 21 | 9 42,9% | 0 0,0% | 12 57,1% |
| Estàndard · negres | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 38Victòries · 16Taules · 0Derrotes · 22Estàndard · 38Ràpid · 0Blanques · 19Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 38 | 16 42,1% | 0 0,0% | 22 57,9% |
| Total · blanques | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Total · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Estàndard | 38 | 16 42,1% | 0 0,0% | 22 57,9% |
| Estàndard · blanques | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Estàndard · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 38Victòries · 16Taules · 0Derrotes · 22Estàndard · 38Ràpid · 0Blanques · 19Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 38 | 16 42,1% | 0 0,0% | 22 57,9% |
| Total · blanques | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Total · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Estàndard | 38 | 16 42,1% | 0 0,0% | 22 57,9% |
| Estàndard · blanques | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Estàndard · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 38Victòries · 16Taules · 0Derrotes · 22Estàndard · 38Ràpid · 0Blanques · 19Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 38 | 16 42,1% | 0 0,0% | 22 57,9% |
| Total · blanques | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Total · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Estàndard | 38 | 16 42,1% | 0 0,0% | 22 57,9% |
| Estàndard · blanques | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Estàndard · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 38Victòries · 16Taules · 0Derrotes · 22Estàndard · 38Ràpid · 0Blanques · 19Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 38 | 16 42,1% | 0 0,0% | 22 57,9% |
| Total · blanques | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Total · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Estàndard | 38 | 16 42,1% | 0 0,0% | 22 57,9% |
| Estàndard · blanques | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Estàndard · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
