Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+23 partides des de 2026-09-01
Partides · 677Victòries · 296Taules · 179Derrotes · 202Estàndard · 406Ràpid · 271Blanques · 331Negres · 346
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 677 | 296 43,7% | 179 26,4% | 202 29,8% |
| Total · blanques | 331 | 165 49,9% | 83 25,1% | 83 25,1% |
| Total · negres | 346 | 131 37,9% | 96 27,8% | 119 34,4% |
| Estàndard | 406 | 159 39,2% | 125 30,8% | 122 30,1% |
| Estàndard · blanques | 196 | 97 49,5% | 53 27,0% | 46 23,5% |
| Estàndard · negres | 210 | 62 29,5% | 72 34,3% | 76 36,2% |
| Ràpid | 271 | 137 50,6% | 54 19,9% | 80 29,5% |
| Ràpid · blanques | 135 | 68 50,4% | 30 22,2% | 37 27,4% |
| Ràpid · negres | 136 | 69 50,7% | 24 17,7% | 43 31,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 654Victòries · 286Taules · 173Derrotes · 195Estàndard · 399Ràpid · 255Blanques · 321Negres · 333
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 654 | 286 43,7% | 173 26,5% | 195 29,8% |
| Total · blanques | 321 | 160 49,8% | 80 24,9% | 81 25,2% |
| Total · negres | 333 | 126 37,8% | 93 27,9% | 114 34,2% |
| Estàndard | 399 | 156 39,1% | 123 30,8% | 120 30,1% |
| Estàndard · blanques | 193 | 96 49,7% | 52 26,9% | 45 23,3% |
| Estàndard · negres | 206 | 60 29,1% | 71 34,5% | 75 36,4% |
| Ràpid | 255 | 130 51,0% | 50 19,6% | 75 29,4% |
| Ràpid · blanques | 128 | 64 50,0% | 28 21,9% | 36 28,1% |
| Ràpid · negres | 127 | 66 52,0% | 22 17,3% | 39 30,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 645Victòries · 283Taules · 169Derrotes · 193Estàndard · 399Ràpid · 246Blanques · 317Negres · 328
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 645 | 283 43,9% | 169 26,2% | 193 29,9% |
| Total · blanques | 317 | 160 50,5% | 77 24,3% | 80 25,2% |
| Total · negres | 328 | 123 37,5% | 92 28,1% | 113 34,5% |
| Estàndard | 399 | 156 39,1% | 123 30,8% | 120 30,1% |
| Estàndard · blanques | 193 | 96 49,7% | 52 26,9% | 45 23,3% |
| Estàndard · negres | 206 | 60 29,1% | 71 34,5% | 75 36,4% |
| Ràpid | 246 | 127 51,6% | 46 18,7% | 73 29,7% |
| Ràpid · blanques | 124 | 64 51,6% | 25 20,2% | 35 28,2% |
| Ràpid · negres | 122 | 63 51,6% | 21 17,2% | 38 31,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 645Victòries · 283Taules · 169Derrotes · 193Estàndard · 399Ràpid · 246Blanques · 317Negres · 328
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 645 | 283 43,9% | 169 26,2% | 193 29,9% |
| Total · blanques | 317 | 160 50,5% | 77 24,3% | 80 25,2% |
| Total · negres | 328 | 123 37,5% | 92 28,1% | 113 34,5% |
| Estàndard | 399 | 156 39,1% | 123 30,8% | 120 30,1% |
| Estàndard · blanques | 193 | 96 49,7% | 52 26,9% | 45 23,3% |
| Estàndard · negres | 206 | 60 29,1% | 71 34,5% | 75 36,4% |
| Ràpid | 246 | 127 51,6% | 46 18,7% | 73 29,7% |
| Ràpid · blanques | 124 | 64 51,6% | 25 20,2% | 35 28,2% |
| Ràpid · negres | 122 | 63 51,6% | 21 17,2% | 38 31,2% |
