Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+2 partides des de 2026-10-01
Partides · 17Victòries · 4Taules · 1Derrotes · 12Estàndard · 12Ràpid · 5Blanques · 9Negres · 8
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 17 | 4 23,5% | 1 5,9% | 12 70,6% |
| Total · blanques | 9 | 3 33,3% | 1 11,1% | 5 55,6% |
| Total · negres | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
| Estàndard | 12 | 3 25,0% | 1 8,3% | 8 66,7% |
| Estàndard · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
| Ràpid | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 15Victòries · 3Taules · 1Derrotes · 11Estàndard · 10Ràpid · 5Blanques · 8Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 15 | 3 20,0% | 1 6,7% | 11 73,3% |
| Total · blanques | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Estàndard | 10 | 2 20,0% | 1 10,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 15Victòries · 3Taules · 1Derrotes · 11Estàndard · 10Ràpid · 5Blanques · 8Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 15 | 3 20,0% | 1 6,7% | 11 73,3% |
| Total · blanques | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Estàndard | 10 | 2 20,0% | 1 10,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 15Victòries · 3Taules · 1Derrotes · 11Estàndard · 10Ràpid · 5Blanques · 8Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 15 | 3 20,0% | 1 6,7% | 11 73,3% |
| Total · blanques | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Estàndard | 10 | 2 20,0% | 1 10,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 15Victòries · 3Taules · 1Derrotes · 11Estàndard · 10Ràpid · 5Blanques · 8Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 15 | 3 20,0% | 1 6,7% | 11 73,3% |
| Total · blanques | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Estàndard | 10 | 2 20,0% | 1 10,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
