Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 438Victòries · 171Taules · 70Derrotes · 197Estàndard · 413Ràpid · 25Blanques · 220Negres · 218
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 438 | 171 39,0% | 70 16,0% | 197 45,0% |
| Total · blanques | 220 | 93 42,3% | 27 12,3% | 100 45,5% |
| Total · negres | 218 | 78 35,8% | 43 19,7% | 97 44,5% |
| Estàndard | 413 | 164 39,7% | 68 16,5% | 181 43,8% |
| Estàndard · blanques | 207 | 89 43,0% | 26 12,6% | 92 44,4% |
| Estàndard · negres | 206 | 75 36,4% | 42 20,4% | 89 43,2% |
| Ràpid | 25 | 7 28,0% | 2 8,0% | 16 64,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 1 8,3% | 8 66,7% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 438Victòries · 171Taules · 70Derrotes · 197Estàndard · 413Ràpid · 25Blanques · 220Negres · 218
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 438 | 171 39,0% | 70 16,0% | 197 45,0% |
| Total · blanques | 220 | 93 42,3% | 27 12,3% | 100 45,5% |
| Total · negres | 218 | 78 35,8% | 43 19,7% | 97 44,5% |
| Estàndard | 413 | 164 39,7% | 68 16,5% | 181 43,8% |
| Estàndard · blanques | 207 | 89 43,0% | 26 12,6% | 92 44,4% |
| Estàndard · negres | 206 | 75 36,4% | 42 20,4% | 89 43,2% |
| Ràpid | 25 | 7 28,0% | 2 8,0% | 16 64,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 1 8,3% | 8 66,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 438Victòries · 171Taules · 70Derrotes · 197Estàndard · 413Ràpid · 25Blanques · 220Negres · 218
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 438 | 171 39,0% | 70 16,0% | 197 45,0% |
| Total · blanques | 220 | 93 42,3% | 27 12,3% | 100 45,5% |
| Total · negres | 218 | 78 35,8% | 43 19,7% | 97 44,5% |
| Estàndard | 413 | 164 39,7% | 68 16,5% | 181 43,8% |
| Estàndard · blanques | 207 | 89 43,0% | 26 12,6% | 92 44,4% |
| Estàndard · negres | 206 | 75 36,4% | 42 20,4% | 89 43,2% |
| Ràpid | 25 | 7 28,0% | 2 8,0% | 16 64,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 1 8,3% | 8 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 429Victòries · 168Taules · 70Derrotes · 191Estàndard · 404Ràpid · 25Blanques · 216Negres · 213
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 429 | 168 39,2% | 70 16,3% | 191 44,5% |
| Total · blanques | 216 | 92 42,6% | 27 12,5% | 97 44,9% |
| Total · negres | 213 | 76 35,7% | 43 20,2% | 94 44,1% |
| Estàndard | 404 | 161 39,9% | 68 16,8% | 175 43,3% |
| Estàndard · blanques | 203 | 88 43,4% | 26 12,8% | 89 43,8% |
| Estàndard · negres | 201 | 73 36,3% | 42 20,9% | 86 42,8% |
| Ràpid | 25 | 7 28,0% | 2 8,0% | 16 64,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 1 8,3% | 8 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 429Victòries · 168Taules · 70Derrotes · 191Estàndard · 404Ràpid · 25Blanques · 216Negres · 213
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 429 | 168 39,2% | 70 16,3% | 191 44,5% |
| Total · blanques | 216 | 92 42,6% | 27 12,5% | 97 44,9% |
| Total · negres | 213 | 76 35,7% | 43 20,2% | 94 44,1% |
| Estàndard | 404 | 161 39,9% | 68 16,8% | 175 43,3% |
| Estàndard · blanques | 203 | 88 43,4% | 26 12,8% | 89 43,8% |
| Estàndard · negres | 201 | 73 36,3% | 42 20,9% | 86 42,8% |
| Ràpid | 25 | 7 28,0% | 2 8,0% | 16 64,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 1 8,3% | 8 66,7% |
