Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 114Victòries · 42Taules · 5Derrotes · 67Estàndard · 80Ràpid · 34Blanques · 61Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 114 | 42 36,8% | 5 4,4% | 67 58,8% |
| Total · blanques | 61 | 23 37,7% | 3 4,9% | 35 57,4% |
| Total · negres | 53 | 19 35,9% | 2 3,8% | 32 60,4% |
| Estàndard | 80 | 29 36,3% | 4 5,0% | 47 58,8% |
| Estàndard · blanques | 40 | 15 37,5% | 2 5,0% | 23 57,5% |
| Estàndard · negres | 40 | 14 35,0% | 2 5,0% | 24 60,0% |
| Ràpid | 34 | 13 38,2% | 1 2,9% | 20 58,8% |
| Ràpid · blanques | 21 | 8 38,1% | 1 4,8% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 110Victòries · 41Taules · 5Derrotes · 64Estàndard · 76Ràpid · 34Blanques · 59Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 41 37,3% | 5 4,6% | 64 58,2% |
| Total · blanques | 59 | 22 37,3% | 3 5,1% | 34 57,6% |
| Total · negres | 51 | 19 37,3% | 2 3,9% | 30 58,8% |
| Estàndard | 76 | 28 36,8% | 4 5,3% | 44 57,9% |
| Estàndard · blanques | 38 | 14 36,8% | 2 5,3% | 22 57,9% |
| Estàndard · negres | 38 | 14 36,8% | 2 5,3% | 22 57,9% |
| Ràpid | 34 | 13 38,2% | 1 2,9% | 20 58,8% |
| Ràpid · blanques | 21 | 8 38,1% | 1 4,8% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 110Victòries · 41Taules · 5Derrotes · 64Estàndard · 76Ràpid · 34Blanques · 59Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 41 37,3% | 5 4,6% | 64 58,2% |
| Total · blanques | 59 | 22 37,3% | 3 5,1% | 34 57,6% |
| Total · negres | 51 | 19 37,3% | 2 3,9% | 30 58,8% |
| Estàndard | 76 | 28 36,8% | 4 5,3% | 44 57,9% |
| Estàndard · blanques | 38 | 14 36,8% | 2 5,3% | 22 57,9% |
| Estàndard · negres | 38 | 14 36,8% | 2 5,3% | 22 57,9% |
| Ràpid | 34 | 13 38,2% | 1 2,9% | 20 58,8% |
| Ràpid · blanques | 21 | 8 38,1% | 1 4,8% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 110Victòries · 41Taules · 5Derrotes · 64Estàndard · 76Ràpid · 34Blanques · 59Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 41 37,3% | 5 4,6% | 64 58,2% |
| Total · blanques | 59 | 22 37,3% | 3 5,1% | 34 57,6% |
| Total · negres | 51 | 19 37,3% | 2 3,9% | 30 58,8% |
| Estàndard | 76 | 28 36,8% | 4 5,3% | 44 57,9% |
| Estàndard · blanques | 38 | 14 36,8% | 2 5,3% | 22 57,9% |
| Estàndard · negres | 38 | 14 36,8% | 2 5,3% | 22 57,9% |
| Ràpid | 34 | 13 38,2% | 1 2,9% | 20 58,8% |
| Ràpid · blanques | 21 | 8 38,1% | 1 4,8% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 110Victòries · 41Taules · 5Derrotes · 64Estàndard · 76Ràpid · 34Blanques · 59Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 41 37,3% | 5 4,6% | 64 58,2% |
| Total · blanques | 59 | 22 37,3% | 3 5,1% | 34 57,6% |
| Total · negres | 51 | 19 37,3% | 2 3,9% | 30 58,8% |
| Estàndard | 76 | 28 36,8% | 4 5,3% | 44 57,9% |
| Estàndard · blanques | 38 | 14 36,8% | 2 5,3% | 22 57,9% |
| Estàndard · negres | 38 | 14 36,8% | 2 5,3% | 22 57,9% |
| Ràpid | 34 | 13 38,2% | 1 2,9% | 20 58,8% |
| Ràpid · blanques | 21 | 8 38,1% | 1 4,8% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
