Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+5 partides des de 2026-10-01
Partides · 172Victòries · 93Taules · 18Derrotes · 61Estàndard · 115Ràpid · 57Blanques · 88Negres · 84
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 172 | 93 54,1% | 18 10,5% | 61 35,5% |
| Total · blanques | 88 | 47 53,4% | 10 11,4% | 31 35,2% |
| Total · negres | 84 | 46 54,8% | 8 9,5% | 30 35,7% |
| Estàndard | 115 | 60 52,2% | 16 13,9% | 39 33,9% |
| Estàndard · blanques | 58 | 29 50,0% | 9 15,5% | 20 34,5% |
| Estàndard · negres | 57 | 31 54,4% | 7 12,3% | 19 33,3% |
| Ràpid | 57 | 33 57,9% | 2 3,5% | 22 38,6% |
| Ràpid · blanques | 30 | 18 60,0% | 1 3,3% | 11 36,7% |
| Ràpid · negres | 27 | 15 55,6% | 1 3,7% | 11 40,7% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 167Victòries · 91Taules · 17Derrotes · 59Estàndard · 110Ràpid · 57Blanques · 86Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 167 | 91 54,5% | 17 10,2% | 59 35,3% |
| Total · blanques | 86 | 47 54,7% | 9 10,5% | 30 34,9% |
| Total · negres | 81 | 44 54,3% | 8 9,9% | 29 35,8% |
| Estàndard | 110 | 58 52,7% | 15 13,6% | 37 33,6% |
| Estàndard · blanques | 56 | 29 51,8% | 8 14,3% | 19 33,9% |
| Estàndard · negres | 54 | 29 53,7% | 7 13,0% | 18 33,3% |
| Ràpid | 57 | 33 57,9% | 2 3,5% | 22 38,6% |
| Ràpid · blanques | 30 | 18 60,0% | 1 3,3% | 11 36,7% |
| Ràpid · negres | 27 | 15 55,6% | 1 3,7% | 11 40,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 167Victòries · 91Taules · 17Derrotes · 59Estàndard · 110Ràpid · 57Blanques · 86Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 167 | 91 54,5% | 17 10,2% | 59 35,3% |
| Total · blanques | 86 | 47 54,7% | 9 10,5% | 30 34,9% |
| Total · negres | 81 | 44 54,3% | 8 9,9% | 29 35,8% |
| Estàndard | 110 | 58 52,7% | 15 13,6% | 37 33,6% |
| Estàndard · blanques | 56 | 29 51,8% | 8 14,3% | 19 33,9% |
| Estàndard · negres | 54 | 29 53,7% | 7 13,0% | 18 33,3% |
| Ràpid | 57 | 33 57,9% | 2 3,5% | 22 38,6% |
| Ràpid · blanques | 30 | 18 60,0% | 1 3,3% | 11 36,7% |
| Ràpid · negres | 27 | 15 55,6% | 1 3,7% | 11 40,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 167Victòries · 91Taules · 17Derrotes · 59Estàndard · 110Ràpid · 57Blanques · 86Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 167 | 91 54,5% | 17 10,2% | 59 35,3% |
| Total · blanques | 86 | 47 54,7% | 9 10,5% | 30 34,9% |
| Total · negres | 81 | 44 54,3% | 8 9,9% | 29 35,8% |
| Estàndard | 110 | 58 52,7% | 15 13,6% | 37 33,6% |
| Estàndard · blanques | 56 | 29 51,8% | 8 14,3% | 19 33,9% |
| Estàndard · negres | 54 | 29 53,7% | 7 13,0% | 18 33,3% |
| Ràpid | 57 | 33 57,9% | 2 3,5% | 22 38,6% |
| Ràpid · blanques | 30 | 18 60,0% | 1 3,3% | 11 36,7% |
| Ràpid · negres | 27 | 15 55,6% | 1 3,7% | 11 40,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 167Victòries · 91Taules · 17Derrotes · 59Estàndard · 110Ràpid · 57Blanques · 86Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 167 | 91 54,5% | 17 10,2% | 59 35,3% |
| Total · blanques | 86 | 47 54,7% | 9 10,5% | 30 34,9% |
| Total · negres | 81 | 44 54,3% | 8 9,9% | 29 35,8% |
| Estàndard | 110 | 58 52,7% | 15 13,6% | 37 33,6% |
| Estàndard · blanques | 56 | 29 51,8% | 8 14,3% | 19 33,9% |
| Estàndard · negres | 54 | 29 53,7% | 7 13,0% | 18 33,3% |
| Ràpid | 57 | 33 57,9% | 2 3,5% | 22 38,6% |
| Ràpid · blanques | 30 | 18 60,0% | 1 3,3% | 11 36,7% |
| Ràpid · negres | 27 | 15 55,6% | 1 3,7% | 11 40,7% |
