Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+2 partides des de 2026-10-01
Partides · 166Victòries · 100Taules · 12Derrotes · 54Estàndard · 83Ràpid · 83Blanques · 81Negres · 85
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 166 | 100 60,2% | 12 7,2% | 54 32,5% |
| Total · blanques | 81 | 58 71,6% | 2 2,5% | 21 25,9% |
| Total · negres | 85 | 42 49,4% | 10 11,8% | 33 38,8% |
| Estàndard | 83 | 50 60,2% | 8 9,6% | 25 30,1% |
| Estàndard · blanques | 40 | 30 75,0% | 2 5,0% | 8 20,0% |
| Estàndard · negres | 43 | 20 46,5% | 6 14,0% | 17 39,5% |
| Ràpid | 83 | 50 60,2% | 4 4,8% | 29 34,9% |
| Ràpid · blanques | 41 | 28 68,3% | 0 0,0% | 13 31,7% |
| Ràpid · negres | 42 | 22 52,4% | 4 9,5% | 16 38,1% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 164Victòries · 99Taules · 12Derrotes · 53Estàndard · 81Ràpid · 83Blanques · 80Negres · 84
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 164 | 99 60,4% | 12 7,3% | 53 32,3% |
| Total · blanques | 80 | 57 71,3% | 2 2,5% | 21 26,3% |
| Total · negres | 84 | 42 50,0% | 10 11,9% | 32 38,1% |
| Estàndard | 81 | 49 60,5% | 8 9,9% | 24 29,6% |
| Estàndard · blanques | 39 | 29 74,4% | 2 5,1% | 8 20,5% |
| Estàndard · negres | 42 | 20 47,6% | 6 14,3% | 16 38,1% |
| Ràpid | 83 | 50 60,2% | 4 4,8% | 29 34,9% |
| Ràpid · blanques | 41 | 28 68,3% | 0 0,0% | 13 31,7% |
| Ràpid · negres | 42 | 22 52,4% | 4 9,5% | 16 38,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 164Victòries · 99Taules · 12Derrotes · 53Estàndard · 81Ràpid · 83Blanques · 80Negres · 84
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 164 | 99 60,4% | 12 7,3% | 53 32,3% |
| Total · blanques | 80 | 57 71,3% | 2 2,5% | 21 26,3% |
| Total · negres | 84 | 42 50,0% | 10 11,9% | 32 38,1% |
| Estàndard | 81 | 49 60,5% | 8 9,9% | 24 29,6% |
| Estàndard · blanques | 39 | 29 74,4% | 2 5,1% | 8 20,5% |
| Estàndard · negres | 42 | 20 47,6% | 6 14,3% | 16 38,1% |
| Ràpid | 83 | 50 60,2% | 4 4,8% | 29 34,9% |
| Ràpid · blanques | 41 | 28 68,3% | 0 0,0% | 13 31,7% |
| Ràpid · negres | 42 | 22 52,4% | 4 9,5% | 16 38,1% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 164Victòries · 99Taules · 12Derrotes · 53Estàndard · 81Ràpid · 83Blanques · 80Negres · 84
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 164 | 99 60,4% | 12 7,3% | 53 32,3% |
| Total · blanques | 80 | 57 71,3% | 2 2,5% | 21 26,3% |
| Total · negres | 84 | 42 50,0% | 10 11,9% | 32 38,1% |
| Estàndard | 81 | 49 60,5% | 8 9,9% | 24 29,6% |
| Estàndard · blanques | 39 | 29 74,4% | 2 5,1% | 8 20,5% |
| Estàndard · negres | 42 | 20 47,6% | 6 14,3% | 16 38,1% |
| Ràpid | 83 | 50 60,2% | 4 4,8% | 29 34,9% |
| Ràpid · blanques | 41 | 28 68,3% | 0 0,0% | 13 31,7% |
| Ràpid · negres | 42 | 22 52,4% | 4 9,5% | 16 38,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 157Victòries · 95Taules · 12Derrotes · 50Estàndard · 81Ràpid · 76Blanques · 77Negres · 80
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 157 | 95 60,5% | 12 7,6% | 50 31,9% |
| Total · blanques | 77 | 55 71,4% | 2 2,6% | 20 26,0% |
| Total · negres | 80 | 40 50,0% | 10 12,5% | 30 37,5% |
| Estàndard | 81 | 49 60,5% | 8 9,9% | 24 29,6% |
| Estàndard · blanques | 39 | 29 74,4% | 2 5,1% | 8 20,5% |
| Estàndard · negres | 42 | 20 47,6% | 6 14,3% | 16 38,1% |
| Ràpid | 76 | 46 60,5% | 4 5,3% | 26 34,2% |
| Ràpid · blanques | 38 | 26 68,4% | 0 0,0% | 12 31,6% |
| Ràpid · negres | 38 | 20 52,6% | 4 10,5% | 14 36,8% |
