Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 42Victòries · 13Taules · 4Derrotes · 25Estàndard · 24Ràpid · 18Blanques · 18Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 42 | 13 31,0% | 4 9,5% | 25 59,5% |
| Total · blanques | 18 | 5 27,8% | 3 16,7% | 10 55,6% |
| Total · negres | 24 | 8 33,3% | 1 4,2% | 15 62,5% |
| Estàndard | 24 | 7 29,2% | 4 16,7% | 13 54,2% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 3 27,3% | 5 45,5% |
| Estàndard · negres | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Ràpid | 18 | 6 33,3% | 0 0,0% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid · negres | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 38Victòries · 13Taules · 4Derrotes · 21Estàndard · 20Ràpid · 18Blanques · 16Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 38 | 13 34,2% | 4 10,5% | 21 55,3% |
| Total · blanques | 16 | 5 31,3% | 3 18,8% | 8 50,0% |
| Total · negres | 22 | 8 36,4% | 1 4,6% | 13 59,1% |
| Estàndard | 20 | 7 35,0% | 4 20,0% | 9 45,0% |
| Estàndard · blanques | 9 | 3 33,3% | 3 33,3% | 3 33,3% |
| Estàndard · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Ràpid | 18 | 6 33,3% | 0 0,0% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid · negres | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 38Victòries · 13Taules · 4Derrotes · 21Estàndard · 20Ràpid · 18Blanques · 16Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 38 | 13 34,2% | 4 10,5% | 21 55,3% |
| Total · blanques | 16 | 5 31,3% | 3 18,8% | 8 50,0% |
| Total · negres | 22 | 8 36,4% | 1 4,6% | 13 59,1% |
| Estàndard | 20 | 7 35,0% | 4 20,0% | 9 45,0% |
| Estàndard · blanques | 9 | 3 33,3% | 3 33,3% | 3 33,3% |
| Estàndard · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Ràpid | 18 | 6 33,3% | 0 0,0% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid · negres | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 38Victòries · 13Taules · 4Derrotes · 21Estàndard · 20Ràpid · 18Blanques · 16Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 38 | 13 34,2% | 4 10,5% | 21 55,3% |
| Total · blanques | 16 | 5 31,3% | 3 18,8% | 8 50,0% |
| Total · negres | 22 | 8 36,4% | 1 4,6% | 13 59,1% |
| Estàndard | 20 | 7 35,0% | 4 20,0% | 9 45,0% |
| Estàndard · blanques | 9 | 3 33,3% | 3 33,3% | 3 33,3% |
| Estàndard · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Ràpid | 18 | 6 33,3% | 0 0,0% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid · negres | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 38Victòries · 13Taules · 4Derrotes · 21Estàndard · 20Ràpid · 18Blanques · 16Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 38 | 13 34,2% | 4 10,5% | 21 55,3% |
| Total · blanques | 16 | 5 31,3% | 3 18,8% | 8 50,0% |
| Total · negres | 22 | 8 36,4% | 1 4,6% | 13 59,1% |
| Estàndard | 20 | 7 35,0% | 4 20,0% | 9 45,0% |
| Estàndard · blanques | 9 | 3 33,3% | 3 33,3% | 3 33,3% |
| Estàndard · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Ràpid | 18 | 6 33,3% | 0 0,0% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid · negres | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
