Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 256Victòries · 104Taules · 50Derrotes · 102Estàndard · 182Ràpid · 74Blanques · 130Negres · 126
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 256 | 104 40,6% | 50 19,5% | 102 39,8% |
| Total · blanques | 130 | 59 45,4% | 29 22,3% | 42 32,3% |
| Total · negres | 126 | 45 35,7% | 21 16,7% | 60 47,6% |
| Estàndard | 182 | 79 43,4% | 43 23,6% | 60 33,0% |
| Estàndard · blanques | 93 | 45 48,4% | 24 25,8% | 24 25,8% |
| Estàndard · negres | 89 | 34 38,2% | 19 21,4% | 36 40,5% |
| Ràpid | 74 | 25 33,8% | 7 9,5% | 42 56,8% |
| Ràpid · blanques | 37 | 14 37,8% | 5 13,5% | 18 48,7% |
| Ràpid · negres | 37 | 11 29,7% | 2 5,4% | 24 64,9% |
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 250Victòries · 101Taules · 48Derrotes · 101Estàndard · 176Ràpid · 74Blanques · 127Negres · 123
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 250 | 101 40,4% | 48 19,2% | 101 40,4% |
| Total · blanques | 127 | 57 44,9% | 29 22,8% | 41 32,3% |
| Total · negres | 123 | 44 35,8% | 19 15,5% | 60 48,8% |
| Estàndard | 176 | 76 43,2% | 41 23,3% | 59 33,5% |
| Estàndard · blanques | 90 | 43 47,8% | 24 26,7% | 23 25,6% |
| Estàndard · negres | 86 | 33 38,4% | 17 19,8% | 36 41,9% |
| Ràpid | 74 | 25 33,8% | 7 9,5% | 42 56,8% |
| Ràpid · blanques | 37 | 14 37,8% | 5 13,5% | 18 48,7% |
| Ràpid · negres | 37 | 11 29,7% | 2 5,4% | 24 64,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 245Victòries · 98Taules · 48Derrotes · 99Estàndard · 176Ràpid · 69Blanques · 124Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 245 | 98 40,0% | 48 19,6% | 99 40,4% |
| Total · blanques | 124 | 56 45,2% | 29 23,4% | 39 31,5% |
| Total · negres | 121 | 42 34,7% | 19 15,7% | 60 49,6% |
| Estàndard | 176 | 76 43,2% | 41 23,3% | 59 33,5% |
| Estàndard · blanques | 90 | 43 47,8% | 24 26,7% | 23 25,6% |
| Estàndard · negres | 86 | 33 38,4% | 17 19,8% | 36 41,9% |
| Ràpid | 69 | 22 31,9% | 7 10,1% | 40 58,0% |
| Ràpid · blanques | 34 | 13 38,2% | 5 14,7% | 16 47,1% |
| Ràpid · negres | 35 | 9 25,7% | 2 5,7% | 24 68,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 245Victòries · 98Taules · 48Derrotes · 99Estàndard · 176Ràpid · 69Blanques · 124Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 245 | 98 40,0% | 48 19,6% | 99 40,4% |
| Total · blanques | 124 | 56 45,2% | 29 23,4% | 39 31,5% |
| Total · negres | 121 | 42 34,7% | 19 15,7% | 60 49,6% |
| Estàndard | 176 | 76 43,2% | 41 23,3% | 59 33,5% |
| Estàndard · blanques | 90 | 43 47,8% | 24 26,7% | 23 25,6% |
| Estàndard · negres | 86 | 33 38,4% | 17 19,8% | 36 41,9% |
| Ràpid | 69 | 22 31,9% | 7 10,1% | 40 58,0% |
| Ràpid · blanques | 34 | 13 38,2% | 5 14,7% | 16 47,1% |
| Ràpid · negres | 35 | 9 25,7% | 2 5,7% | 24 68,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 245Victòries · 98Taules · 48Derrotes · 99Estàndard · 176Ràpid · 69Blanques · 124Negres · 121
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 245 | 98 40,0% | 48 19,6% | 99 40,4% |
| Total · blanques | 124 | 56 45,2% | 29 23,4% | 39 31,5% |
| Total · negres | 121 | 42 34,7% | 19 15,7% | 60 49,6% |
| Estàndard | 176 | 76 43,2% | 41 23,3% | 59 33,5% |
| Estàndard · blanques | 90 | 43 47,8% | 24 26,7% | 23 25,6% |
| Estàndard · negres | 86 | 33 38,4% | 17 19,8% | 36 41,9% |
| Ràpid | 69 | 22 31,9% | 7 10,1% | 40 58,0% |
| Ràpid · blanques | 34 | 13 38,2% | 5 14,7% | 16 47,1% |
| Ràpid · negres | 35 | 9 25,7% | 2 5,7% | 24 68,6% |
