Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+5 partides des de 2026-10-01
Partides · 175Victòries · 81Taules · 8Derrotes · 86Estàndard · 87Ràpid · 88Blanques · 87Negres · 88
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 175 | 81 46,3% | 8 4,6% | 86 49,1% |
| Total · blanques | 87 | 46 52,9% | 3 3,5% | 38 43,7% |
| Total · negres | 88 | 35 39,8% | 5 5,7% | 48 54,6% |
| Estàndard | 87 | 39 44,8% | 6 6,9% | 42 48,3% |
| Estàndard · blanques | 46 | 23 50,0% | 2 4,4% | 21 45,7% |
| Estàndard · negres | 41 | 16 39,0% | 4 9,8% | 21 51,2% |
| Ràpid | 88 | 42 47,7% | 2 2,3% | 44 50,0% |
| Ràpid · blanques | 41 | 23 56,1% | 1 2,4% | 17 41,5% |
| Ràpid · negres | 47 | 19 40,4% | 1 2,1% | 27 57,5% |
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 170Victòries · 79Taules · 8Derrotes · 83Estàndard · 82Ràpid · 88Blanques · 84Negres · 86
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 170 | 79 46,5% | 8 4,7% | 83 48,8% |
| Total · blanques | 84 | 45 53,6% | 3 3,6% | 36 42,9% |
| Total · negres | 86 | 34 39,5% | 5 5,8% | 47 54,7% |
| Estàndard | 82 | 37 45,1% | 6 7,3% | 39 47,6% |
| Estàndard · blanques | 43 | 22 51,2% | 2 4,7% | 19 44,2% |
| Estàndard · negres | 39 | 15 38,5% | 4 10,3% | 20 51,3% |
| Ràpid | 88 | 42 47,7% | 2 2,3% | 44 50,0% |
| Ràpid · blanques | 41 | 23 56,1% | 1 2,4% | 17 41,5% |
| Ràpid · negres | 47 | 19 40,4% | 1 2,1% | 27 57,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 162Victòries · 72Taules · 8Derrotes · 82Estàndard · 82Ràpid · 80Blanques · 81Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 162 | 72 44,4% | 8 4,9% | 82 50,6% |
| Total · blanques | 81 | 42 51,9% | 3 3,7% | 36 44,4% |
| Total · negres | 81 | 30 37,0% | 5 6,2% | 46 56,8% |
| Estàndard | 82 | 37 45,1% | 6 7,3% | 39 47,6% |
| Estàndard · blanques | 43 | 22 51,2% | 2 4,7% | 19 44,2% |
| Estàndard · negres | 39 | 15 38,5% | 4 10,3% | 20 51,3% |
| Ràpid | 80 | 35 43,8% | 2 2,5% | 43 53,8% |
| Ràpid · blanques | 38 | 20 52,6% | 1 2,6% | 17 44,7% |
| Ràpid · negres | 42 | 15 35,7% | 1 2,4% | 26 61,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 162Victòries · 72Taules · 8Derrotes · 82Estàndard · 82Ràpid · 80Blanques · 81Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 162 | 72 44,4% | 8 4,9% | 82 50,6% |
| Total · blanques | 81 | 42 51,9% | 3 3,7% | 36 44,4% |
| Total · negres | 81 | 30 37,0% | 5 6,2% | 46 56,8% |
| Estàndard | 82 | 37 45,1% | 6 7,3% | 39 47,6% |
| Estàndard · blanques | 43 | 22 51,2% | 2 4,7% | 19 44,2% |
| Estàndard · negres | 39 | 15 38,5% | 4 10,3% | 20 51,3% |
| Ràpid | 80 | 35 43,8% | 2 2,5% | 43 53,8% |
| Ràpid · blanques | 38 | 20 52,6% | 1 2,6% | 17 44,7% |
| Ràpid · negres | 42 | 15 35,7% | 1 2,4% | 26 61,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 162Victòries · 72Taules · 8Derrotes · 82Estàndard · 82Ràpid · 80Blanques · 81Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 162 | 72 44,4% | 8 4,9% | 82 50,6% |
| Total · blanques | 81 | 42 51,9% | 3 3,7% | 36 44,4% |
| Total · negres | 81 | 30 37,0% | 5 6,2% | 46 56,8% |
| Estàndard | 82 | 37 45,1% | 6 7,3% | 39 47,6% |
| Estàndard · blanques | 43 | 22 51,2% | 2 4,7% | 19 44,2% |
| Estàndard · negres | 39 | 15 38,5% | 4 10,3% | 20 51,3% |
| Ràpid | 80 | 35 43,8% | 2 2,5% | 43 53,8% |
| Ràpid · blanques | 38 | 20 52,6% | 1 2,6% | 17 44,7% |
| Ràpid · negres | 42 | 15 35,7% | 1 2,4% | 26 61,9% |
